Strona 5 z 6

Re: Walentynki

PostWysłany: 06 Lut 2018, 07:16
przez ewelinka
My mamy taki zwyczaj i każde walentynki planujemy w innym mieście, które chcemy odwiedzić więc najczęściej to są weekendowe wypady, teraz akurat Warszawa nas czeka, ale z planowaniem ciężko nam idzie bo czasu ciągle brak więc póki co tylko stolik w Instalacje Art Bistro mamy zarezerwowany i zobaczymy jeszcze jaki plan dnia będziemy mieć

Re: Walentynki

PostWysłany: 12 Lut 2018, 16:19
przez sosna
mój ukochany wie z czego najbardziej ucieszyłabym sie w walentynki. Nie jest to kolacja, czy bielizna ale po prostu jakiś ładny kubek, wazonik czy talerz z duszą;)

Re: Walentynki

PostWysłany: 17 Lut 2018, 16:24
przez Magdula88
I jak tam po walentynkach, zapytam tak jeszcze na świeżo. Ja bardzo miło wspominam bo świetnie spędziliśmy czas z moim nowym chłopakiem. Całkiem niedawno zarejestrowałam się w portalu randkowym MyDwoje https://www.mydwoje.pl/anonse-panow-Twarze-MyDwoje Moja najlepsza przyjaciółka mnie do tego namówiła, co nie było łatwym zadaniem :) Jednak wgl nie żałuje bo jak na razie moja nowa miłość okazuje się strzałem w 10. Oby było tak dalej

Re: Walentynki

PostWysłany: 25 Lut 2018, 19:15
przez dusia
A ja nie jestem zwolenniczką walentynek i to nie dlatego że jestem singlem, bo nim nie jestem mam męża.Uważam natomiast że nie warto ulegać presji otoczenia i na siłę udowadniać że się kochamy. Jeżeli chcecie poznać inne powody dla których nie warto obchodzić Walentynek, to przeczytajcie https://kobiecosc.info/5-powodow-dla-ktorych-nie-warto-obchodzic-walentynek/.

Re: Walentynki

PostWysłany: 01 Mar 2018, 13:36
przez Ijja
A co w tym roku otrzymaliście od partnerów na walentynki??

Re: Walentynki

PostWysłany: 29 Mar 2018, 13:03
przez nanita
Ja w tym roku nie dostałam nic :(

Re: Walentynki

PostWysłany: 12 Wrz 2018, 11:21
przez wiola438
Myślę, że taki romantyczny wyjazd tutaj https://mragoworesort.pl/ będzie idealnym prezentem. Spa, basen potem romantyczny spacer. Jest gdzie i co podziwiać.