Strona 1 z 7

dieta oczyszczajca - pomocy

PostWysłany: 28 Mar 2018, 18:04
przez Smukła25
Hej możecie polecić mi jakąś dietę oczyszczającą po zimie. Albo jakieś suplementy. Przyda się stracić parę kilo na wiosnę. Możecie jeszcze napisać z jakich zabiegów kosmetycznych bądź medycznych skorzystać było można.

Re: dieta oczyszczajca - pomocy

PostWysłany: 31 Mar 2018, 14:52
przez znudzona
Na pewno sport i zdrowe odżywianie. Pij dużo wody. Możesz rano pić z cytryną albo z kwasem jabłkowym. Pogoda się poprawia możesz biegać albo na rowerze pośmigać.

Re: dieta oczyszczajca - pomocy

PostWysłany: 03 Kwi 2018, 12:21
przez Malwa
Ja w celu oczyszczenia organizmu stosuję dietę warzywno owocową, przez około 10 dni. W internecie jest sporo przepisów na jedzenie, bo nie wszystkie warzywa i owoce można wtedy jeść. Polecam tą dietę, efekt murowany i zawsze kilka kilo mniej.

Re: dieta oczyszczajca - pomocy

PostWysłany: 05 Kwi 2018, 08:25
przez patkarol
Słyszałaś o Sylimarol 70? Oczyszcza organizm. Wspomaga wątrobę i nie pozwala jej wchłaniać substancji szkodliwych dla organizmu. Myslę że może Ci pomóc. Do tego oczywiście dużo wody to postawa. I więcej warzyw niż owoców. Pamiętajcie że to cukry. Lepsze ale jednak cukry.

Re: dieta oczyszczajca - pomocy

PostWysłany: 06 Kwi 2018, 12:42
przez ja88
Byle nie żadne głodówki bo organizm głupieje i trzyma zapasy zamiast sie ich pozbywać. Trzeba na co dzień racjonalnie się odżywić. Można też coś przyjmować- wszystko jest dla ludzi- byle z głową. Nic nie robić tylko dlatego że jest modne.

Re: dieta oczyszczajca - pomocy

PostWysłany: 06 Kwi 2018, 17:10
przez Daffy
Wypróbujcie Sylimarol. Z powodzeniem oczyszcza organizm i wspomaga pracę wątroby. O wzdęciach będziecie mogli zapomnieć. Słyszałam, że jak ktoś ma jadłowstręt to po Sylimarol przechodzi jak ręką odjął.

Re: dieta oczyszczajca - pomocy

PostWysłany: 06 Kwi 2018, 19:04
przez Malaga
By sie oczyścić wypijam co rano wodę z cytryną. Każdego dnia dokładam sobie jedną cytrynę więcej. Nie jest to zbyt smaczne, szczególnie dla kogoś kto nie lubi kwaśnego, tym niemniej parę kilo mozna przy okazji zrzucić.