Piersi

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Piersi

Postprzez rita » 06 Lip 2011, 15:28

Pewnie widzieliście już reklamy w telewizji odnośnie tabletek na ujędrnienie biustu. Dakolen, Bust'ello itp. Na forach też huczy od tych tematów. Powiedzcie czy stosowałyście taką terapię, jakie są za i przeciw.
Awatar użytkownika
rita

Re: Piersi

Postprzez Joasia » 07 Lip 2011, 22:05

Skład ziołowy tych tabletek - to raczej zdrowiu nie zaszkodzi, ale czy pomoże, ja jakoś sceptycznie do tego podchodzę. Czytałam kiedyś opinie o Bust'ello podobno jakaś kobiecina była zadowolona, ale wiemy jak to działa czasem bardziej na naszą psychologię.
Ptaki uskrzydlają nasz wzrok
Awatar użytkownika
Joasia

Miejscowość: 3miasto

Postprzez rita » 08 Lip 2011, 10:26

No ja tak myślę o suplementacji. Karmiłam piersią dosyć długo i ich wygląd jest do znacznej poprawy. Próbowałam ćwiczeń i masaży jednak to nic nie daje. Myślę, że może właśnie w połączeniu z suplementacją będzie jakiś efekt.
Awatar użytkownika
rita

Postprzez Karolina » 08 Lip 2011, 11:06

Znalazłam ten środek w serwisie NOKAUT cena 124.3O PLN za 60 tabletek.

Jest komentarz jednej osoby która to zażywa:
"zażywam od kilku tygodni i wydaje mi się ze widać efekty, ogolnie z cerą - skóra jest bardziej napieta. na piersiach też, przeszkadza tylko ten zapach - pachnę pokrzywą ...."

Następny znalazłam na innym sklepie:
"Ja tam mam kompleksy po urodzeniu 2 dzieci ......, stosuję i widzę pierwsze efekty. Polecam."

Pojedyńcze komentarze wiele nie wnoszą, przekonasz się jak to zaczniesz stosować, cena nie jest jakaś zaporowa.
Awatar użytkownika
Karolina

Miejscowość: Szczecin

Postprzez rita » 22 Lip 2011, 14:28

Hmm, w sumie negatywów to nie ma. Może jednak spróbuję, najwyżej się sparzę i wystawię tam odpowiednio ładny komentarz "zachęcający" do kupna :)
Awatar użytkownika
rita

Postprzez Monika » 24 Lip 2011, 13:10

W sumie jeszcze nie mam dzieci i jakby nie borykam się z tym problemem ale chętnie usłyszę Twoją opinię "rita" jak oczywiście zdobędziesz się na tą kurację - może przyda się w przyszłości.
Moja znajoma załatwiła to w bardziej odważnie po przez wszczepienie implantów (silikony).
Ze stu słów czasem trudno ubrać jedną, mądrą myśl...
biznes: forum - polski-biznes.com
Awatar użytkownika
Monika

Miejscowość: Piastów

Postprzez rita » 12 Sie 2011, 14:18

Odważyłam się. I jestem zachwycona :D Zauważalny efekt pojawił się po 3 tygodniach, wówczas zmniejszyłam dawkę i biorę tabletki co kilka dni dla podtrzymania efektu. No więc tak: skóra dekoltu i piersi jest bardziej ściągnięta, piersi nieco uniesione i twardsze niż dotychczas. Efekt trochę podobny do momentu przed miesiączką, tyle, że lepszy. Do tego moje paznokcie są mniej łamliwe, zatem podziałały chyba również na tę sferę :) Troszke kasy straciłam, około 200 zł w pierwszym miesiącu, ale teraz będzie już mniej, a efekt będzie nadal widoczny. Polecam wszystkim kobietom po karmieniu, bo to bardzo dobra kuracja. Dla potomnych: ja kupiłam tabletki firmy Bust'ello
Awatar użytkownika
rita

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość