Strona 2 z 6

Re: przygotowania do ciązy

PostWysłany: 30 Maj 2018, 13:44
przez lusia
Będąc już w ciąży warto pomyśleć o badaniach prenatalnych. Koniecznie poczytaj, czym jest amniopunkcja. Jest to badanie inwazyjne, jednak bardzo skuteczne. Dzięki niemu będziesz mogła spać spokojnie, zamiast obawiać się, czy z dzieckiem wszystko w porządku.

Re: przygotowania do ciązy

PostWysłany: 31 Maj 2018, 09:16
przez juxer
Najlepszym przygotowaniem do ciąży jest wcześniejsza rozmowa z ginekologiem.

Re: przygotowania do ciązy

PostWysłany: 31 Maj 2018, 09:57
przez molly
Pamiętacie o tym jak szkodliwy może być brak witaminy d ? Ja bym w pierwszej kolejności pomyślała o tym jak by tu te witaminy uzupełnić, myślę że warto w tej sprawie zapytać lekarza

Re: przygotowania do ciązy

PostWysłany: 12 Cze 2018, 16:02
przez koniowa
Trzeba pamiętać o tym, by się nie stresować, jak pierwsze próby nie wyjdą, bo stres ma ogromny wpływ na możliwość zajścia w ciążę. Trzeba włączyć dużo relaksu, np. jakieś masaże, aromaterapię itd. Nie ma się co spieszyć ;) Każdy ginekolog powie, że warto dostarczać organizmowi w tym czasie suplementy i przygotować się pod kątem tych, które będą brane w czasie ciąży. Takie ale i inne cenne informacje spokojnie można znaleźć na www.smyk.com/porady/

Re: przygotowania do ciązy

PostWysłany: 21 Cze 2018, 16:39
przez Wirginia
Jak potrzebujecie witamin i minerałów, a zakładam, że potrzebujecie to zerknijcie sobie w ofertę tej apteki https://www.strywald24.pl/witaminy-i-mineraly.html Maja tu fajne ceny. Na niektóre produkty to nawet mega obnizki, ale trzeba tu troche poszperać :)

Re: przygotowania do ciązy

PostWysłany: 24 Cze 2018, 17:53
przez Alexa555
Skoro ekscytujesz się różnymi nowinkami od gotowania po psychologię czy kino i uwielbiasz być na bieżąco to poradydlaciebie.pl są oczywiście dla Ciebie. Tu odnajdziesz ciekawe wątki i porady, które zapewne przydadzą się w życiu. Wpadnij na portal oraz baw się fascynującą publikacją.

Re: przygotowania do ciązy

PostWysłany: 28 Cze 2018, 07:42
przez klamka
Przygotowania do ciąży, a także sam okres ciąży to wspaniały czas, mimo wielu najróżniejszych dolegliwości czy bólu. Każda kobieta, która była lub jest w ciąży, doskonale wie, o co mi chodzi. Ja będąc w ciąży, czytałam wiele poradników, które pozwoliły mi zrozumieć najróżniejsze kwestie. Sprawdzałam także, co dzieje się z ciałem kobiety i dzieckiem, tydzień po tygodniu. Tutaj https://www.mamazone.pl/kalendarz-ciazy ... ydzien-16/ możecie sprawdzić, jak wygląda drugi trymestr.