Strona 1 z 2

implanty piersiowe MENTOR

PostWysłany: 19 Lut 2018, 00:33
przez julka
Cześć. Planuję powiększenie biustu implantami marki MENTOR. Słyszałam o nich dużo dobrego od jednej z koleżanek, która jest już po takim zabiegu. Ale chciałabym poznać opinie innych osób, może macie jakieś doświadczenie z innymi producentami lub tą konkretną marką. Będę wdzięczna za pomoc i ewentualne wskazówki, czym kierować się przy wyborze odpowiednich implantów. Z góry dzięki!

Re: implanty piersiowe MENTOR

PostWysłany: 19 Lut 2018, 22:24
przez madzia09
hej, ja niestety nie mam doświadczenia, jeśli chodzi o powiększanie biustu czy implanty... ale o marce mentor kiedyś czytałam w jakimś czasopiśmie, chyba kilka celebrytek takie implanty sobie wszczepiło... to w sumie chyba dobra reklama dla producenta, bo jakby nie patrzeć takie 'gwiazdki' to mają pieniądze na najbezpieczniejsze czy najbardziej estetyczne implanty.

Re: implanty piersiowe MENTOR

PostWysłany: 21 Lut 2018, 23:14
przez majakorczynska
Mentor to bardzo dobra marka. Ja akurat biust powiększyłam rok temu, wybrałam te implanty ze względu na rekomendacje chirurga i pozytywne opinie na wielu forach poświęconych tematyce operacji plastycznych. To już taka wyższa półka w temacie implantów- są bardzo bezpieczne, rzadko dają jakiekolwiek powikłania, dlatego lekarze często je polecają. Myślę, że to dobry wybór ;) ja ze swojego biustu po operacji jestem bardzo zadowolona i nie miałam żadnych problemów zdrowotnych.

Re: implanty piersiowe MENTOR

PostWysłany: 03 Mar 2018, 23:02
przez rihanna
madzia09 napisał:hej, ja niestety nie mam doświadczenia, jeśli chodzi o powiększanie biustu czy implanty... ale o marce mentor kiedyś czytałam w jakimś czasopiśmie, chyba kilka celebrytek takie implanty sobie wszczepiło... to w sumie chyba dobra reklama dla producenta, bo jakby nie patrzeć takie 'gwiazdki' to mają pieniądze na najbezpieczniejsze czy najbardziej estetyczne implanty.Slyszalam, ze Rozenek, Siwiec i Chodakowska mają implanty Mentor. Zgadzam sie- to dobrze swiadczy o marce. Wiadomo, ze takie celebrytki nie zdecydują się na byle jaki produkt ;)

Re: implanty piersiowe MENTOR

PostWysłany: 08 Mar 2018, 22:59
przez promykslonca
Jestem dwa miesiace po powiekszeniu biustu implantami mentor, polecam. Świetna marka, bardzo estetyczny subtelny efekt (mam akurat implanty konturowe). Mnie w dużej mierze przekonało to, że rzadko dają powikłania plus nie masz problemu z pełną diagnostyką piersi po operacji.

Re: implanty piersiowe MENTOR

PostWysłany: 19 Mar 2018, 21:02
przez saszetka
A w czym są lepsze od innych implantów?

Re: implanty piersiowe MENTOR

PostWysłany: 21 Mar 2018, 23:25
przez promykslonca
saszetka napisał:A w czym są lepsze od innych implantów?Tak jak napisałam wyżej- przede wszystkim mają bardzo niski odsetek powikłan. Dla mnie dużym pluem jest to, że po powiekszeniu piersi tymi implantami możesz bez problemu poddac sie pelnej diagnostyce piersi pod kątem raka. Wiekszosc implantow ma specjalny chip, ktory zaburza obraz podczas badania, a tutaj nie masz takiego problemu.