Strona 1 z 2

dobry salon kosmetyczny we Wrocławiu

PostWysłany: 12 Lut 2018, 17:48
przez dusia
Jak w temacie, czy ktoś z Was może polecić jakiś sprawdzony gabinet kosmetyczny we Wrocławiu ? niedawno sie tu przeprowadziłam i chciałabym trafić w dobre i sprawdzone miejsce :) Z góry dzieki za pomoc :)

Re: dobry salon kosmetyczny we Wrocławiu

PostWysłany: 15 Lut 2018, 06:59
przez dankalol
Ja tez od jakiegoś czasu rozglądam się za takim dobrym miejscem. szukałam informacji w sieci, pytałam wśród znajomych na uczelni i okazało się, że duża ich część poleca salon COCO-TIME na ul.Trawowej 53A. Sama jeszcze tam nie byłam ale zamierzam wybrać się na manicure żeby wybadać teren :)

Re: dobry salon kosmetyczny we Wrocławiu

PostWysłany: 19 Lut 2018, 12:19
przez evelajna
Ja chodzę do COCO-TIME od jakiegoś czasu i chyba zagoszczę tam na stałe :) Robiłam u nich niedawno depilację laserową i jestem zachwycona efektami ( dlaczego wcześniej męczyłam się z maszynkami ?? ). Fajna atmosfera, doświadczone kosmetyczki no i cenowo wygląda to bardzo rozsądnie.

Re: dobry salon kosmetyczny we Wrocławiu

PostWysłany: 21 Lut 2018, 13:50
przez dusia
dzięki dziewczyny za opinie. No właśnie ja też myślę przede wszystkim o depilacji laserowej. Wiosna tuż tuż ( mam nadzieję ;p ) i fajnie byłoby się na ten czas już powoli przygotowywać. Takie zabiegi są w ogóle bezpieczne ? Bo różne opinie słyszałam i z tego co wiem to jest kilka przeciwwskazań.

Re: dobry salon kosmetyczny we Wrocławiu

PostWysłany: 22 Lut 2018, 10:38
przez evelajna
No teraz jest bardzo dobry czas na takie zabiegi więc ja bym się nawet nie zastanawiała. Co do przeciwwskazań to na pewno jakieś są ale przed zabiegiem kosmetyczka przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad właśnie po to by wszystkie takie zagrożenia wyeliminować. Nie martw się kwestiami bezpieczeństwa, na pewno wszystko będzie ok a efekty są tego warte :)

Re: dobry salon kosmetyczny we Wrocławiu

PostWysłany: 26 Lut 2018, 12:02
przez czekoladowa
Ja akurat mam szczęście jeżeli chodzi o dobry salon kosmetyczny. Wprawdzie http://www.goodtimedayspa.eu/ jest w Poznaniu, ale nawet spora odległość nie jest w stanie powstrzymać mnie przed przyjazdem do niego i skorzystania z wysokiej klasy zabiegów. Już zapisałam się na depilację http://www.goodtimedayspa.eu/oferta#n-o ... rem-vectus
Dowiedziałam się że po tym laserze można na zawsze zapomnieć o depilacji. Oby to była prawda :D

Re: dobry salon kosmetyczny we Wrocławiu

PostWysłany: 26 Lut 2018, 12:28
przez Beauty-vital.pl
Nie wiem jak we Wrocławiu, ale jeżeli chodzi o dobry salon kosmetyczny w Pile, to zapraszamy do nas, szczegółów dowiecie się na stronie, w razie pytań służymy swoją pomocą na forum :)