Strona 1 z 6

Co ćwiczyć?

PostWysłany: 24 Sty 2018, 16:17
przez mareckidoch

Re: Co ćwiczyć?

PostWysłany: 26 Sty 2018, 11:38
przez metko
ja lubię każdy rodzaj sportu ale chyba najbardziej satysfakcjonuje mnie bieganie i rower, już nie potrafię się doczekać wiosny, aż pojadę sobie na moim nowym rowerze szosowym w Warszawie i spalę trochę zaległego tłuszczyku po zimie :)

Re: Co ćwiczyć?

PostWysłany: 19 Lut 2018, 19:55
przez Mermagda0
Też myślę, że rower to jest super forma aktywności. W sumie nie tylko dla kobiet ale i dla każdego. My to jeździmy często na wycieczki rowerowe, ale też mamy sporo tras niedaleko naszej miejscowości. Mąż to nawet jeździ już tak na poważniej. Na stronce https://www.drerowery.pl/pl/c/ODZIEZ/69 zamawia odpowiednią odzież na rower i części rowerowe. Jeżeli planujecie już przygotowywać się do sezonu rowerowego to zajrzyjcie pod ten adres, mają także punkty stacjonarne w Gdańsku i Gdyni

Re: Co ćwiczyć?

PostWysłany: 22 Lut 2018, 14:16
przez kinokinia
Gimnastyka, aerobik, pływanie, tenis - te sporty najbardziej kojarzą mi sie z kobietami. Ale tak naprawde nie ma znaczenia jaki sport uprawiamy bo chodzi o to żeby uprawiać jakikolwiek a nie siedzieć bezczynnie i tyć, prawda? ;) miałam w liceum koleżanke która chodziła na boks i to razem z siostrą, mało kobiece ale lubiły to i sobie ćwiczyły.

Re: Co ćwiczyć?

PostWysłany: 26 Lut 2018, 12:23
przez Beauty-vital.pl
Moim zdaniem tutaj nie ma ograniczeń w kwestii tego jaki sport jest najlepszy dla kobiet, warto wybrać ten na jaki mamy ochotę oraz który sprawia nam radość. To główny wyznacznik.

Re: Co ćwiczyć?

PostWysłany: 04 Mar 2018, 11:36
przez Karina85
U mnie rower! Najbardziej i najlepiej!

Re: Co ćwiczyć?

PostWysłany: 05 Mar 2018, 00:02
przez foszalorna
Najlepszy jest rower! Ja na początku jeździłam tylko jak było ciepło, ale ostatnio stwierdziłam że zobaczę czy da radę zimą :) Kupiłam ciepłe ciuchy i rękawiczki rowerowe ( największy wybór chyna jest na stronie https://www.ceneo.pl/Rekawiczki_rowerowe ). Na początku było ciężko ale teraz jest ok. Mam super kondycję i ładne nogi. Tam na stronie znalazłam rękawiczki z Kellys- co nich myślicie? Dobre czy nie? ( te za 65,99zł).