Strona 3 z 6

Re: Co ćwiczyć?

PostWysłany: 09 Maj 2018, 14:22
przez rowerzystka
Ja też postawiłam na rower, najpierw zaczęłam na nim dojeżdżać do pracy po 10 km dziennie, a później dołożyłam weekendowe treningi na jeszcze dłuższych dystansach i w sumie w ciągu dwóch miesięcy zrzuciłam już 5 kg! :) W nagrodę dostałam od męża nowy rower Focus Whistler, który jeszcze mocniej motywuje mnie do działania :)

Re: Co ćwiczyć?

PostWysłany: 15 Maj 2018, 12:32
przez sportowaa
Razem z moją córką uwielbiamy aktywność sportową na świeżym powietrzu. Ostatnio kupiłyśmy rolki dla dziewczyn w oryginalnych kolorach. Teraz co wieczór idziemy się przejechać, co daje wiele radości i śmiechu

Re: Co ćwiczyć?

PostWysłany: 17 Maj 2018, 10:10
przez emilka66
Ja wzielam się za siebie ostatnio i zaczełam ćwiczyć , czesc w domu troszkę biegam . kolezanka namówiła mnie na klub fitness http://www.vitalityboutique.pl/ niedawno otwarty , bardzo fajnie nie ma tłumów spokojnie się cwiczy bardzo fajna atmosferka także jesli są dziewczyny z krakowa to wpadajcie milo będzie

Re: Co ćwiczyć?

PostWysłany: 18 Maj 2018, 15:25
przez FunkyMart
Ja uważam, zę pytanie to nie co ćwiczyć, tylko jak. Chodzi mi o to, żeby włączyć po prostu sport do codziennego życia - chociażby jeżdżąc co jakiś czas do pracy rowerem, wybierając spacer zamiast wiecznie jeździć autem ip.

Re: Co ćwiczyć?

PostWysłany: 21 Maj 2018, 12:32
przez foszalorna
Zależy jakie efekty konkretnie chcesz uzyskać... Ja polecam bieganie na krótkie dystanse i ćwiczenia na siłowni. Ja się tak wkręciłam, że teraz przeglądam w sieci atlasy do ćwiczeń bo che sobie swoja siłownię zrobić. Widziałam na stronie https://www.ceneo.pl/Atlasy_treningowe zestawy w podejrzanie niskich cenach... Jak myslicie czy warto je kupić?

Re: Co ćwiczyć?

PostWysłany: 29 Maj 2018, 06:38
przez dankalol
Możliwości na ćwiczenia jest tak dużo, że z pewnością każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Przecież nie każdy musi ćwiczyć na siłowni, prawda :) ? Ja pracuję ostatnio nad brzuchem i od kilku miesięcy chodzę na zajęcia Brzuchomanii w klubie atlanticsports.pl. Polecam-centymetry lecą jak szalone :)

Re: Co ćwiczyć?

PostWysłany: 05 Cze 2018, 09:59
przez Wiki558
Pewnie, że nie trzeba chodzić na siłownię żeby schudnąć. Można przecież ćwiczyć w domu i są takie same efekty. Ja od kilku miesięcy ćwiczę w domu i jest super. Polecam przed rozpoczęciem poczytać na temat sprzętu jaki wybrać http://linktrader.pl/jaki-sprzet-do-cwiczen-w-domu/ i naprawdę można zyskać zniewalające efekty.