Co ćwiczyć?

Płaski brzuch, jogging, fitness w domu, zestawy ćwiczeń na poprawie sylwetki.

Re: Co ćwiczyć?

Postprzez rowerzystka » 09 Maj 2018, 14:22

Ja też postawiłam na rower, najpierw zaczęłam na nim dojeżdżać do pracy po 10 km dziennie, a później dołożyłam weekendowe treningi na jeszcze dłuższych dystansach i w sumie w ciągu dwóch miesięcy zrzuciłam już 5 kg! :) W nagrodę dostałam od męża nowy rower Focus Whistler, który jeszcze mocniej motywuje mnie do działania :)
rowerzystka

Postprzez sportowaa » 15 Maj 2018, 12:32

Razem z moją córką uwielbiamy aktywność sportową na świeżym powietrzu. Ostatnio kupiłyśmy rolki dla dziewczyn w oryginalnych kolorach. Teraz co wieczór idziemy się przejechać, co daje wiele radości i śmiechu
sportowaa

Postprzez emilka66 » 17 Maj 2018, 10:10

Ja wzielam się za siebie ostatnio i zaczełam ćwiczyć , czesc w domu troszkę biegam . kolezanka namówiła mnie na klub fitness http://www.vitalityboutique.pl/ niedawno otwarty , bardzo fajnie nie ma tłumów spokojnie się cwiczy bardzo fajna atmosferka także jesli są dziewczyny z krakowa to wpadajcie milo będzie
emilka66

Postprzez FunkyMart » 18 Maj 2018, 15:25

Ja uważam, zę pytanie to nie co ćwiczyć, tylko jak. Chodzi mi o to, żeby włączyć po prostu sport do codziennego życia - chociażby jeżdżąc co jakiś czas do pracy rowerem, wybierając spacer zamiast wiecznie jeździć autem ip.
FunkyMart

Postprzez foszalorna » 21 Maj 2018, 12:32

Zależy jakie efekty konkretnie chcesz uzyskać... Ja polecam bieganie na krótkie dystanse i ćwiczenia na siłowni. Ja się tak wkręciłam, że teraz przeglądam w sieci atlasy do ćwiczeń bo che sobie swoja siłownię zrobić. Widziałam na stronie https://www.ceneo.pl/Atlasy_treningowe zestawy w podejrzanie niskich cenach... Jak myslicie czy warto je kupić?
foszalorna

Postprzez dankalol » 29 Maj 2018, 06:38

Możliwości na ćwiczenia jest tak dużo, że z pewnością każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie. Przecież nie każdy musi ćwiczyć na siłowni, prawda :) ? Ja pracuję ostatnio nad brzuchem i od kilku miesięcy chodzę na zajęcia Brzuchomanii w klubie atlanticsports.pl. Polecam-centymetry lecą jak szalone :)
dankalol

Postprzez Wiki558 » 05 Cze 2018, 09:59

Pewnie, że nie trzeba chodzić na siłownię żeby schudnąć. Można przecież ćwiczyć w domu i są takie same efekty. Ja od kilku miesięcy ćwiczę w domu i jest super. Polecam przed rozpoczęciem poczytać na temat sprzętu jaki wybrać http://linktrader.pl/jaki-sprzet-do-cwiczen-w-domu/ i naprawdę można zyskać zniewalające efekty.
Wiki558

PoprzedniaNastępna

Wróć do Fitness

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości