usuwanie tatuażu

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

usuwanie tatuażu

Postprzez kalinowska » 12 Sty 2018, 23:50

chyba w dobry dział to dałam bo to jednak chodzi o wygląd ciała, chciałabym usunąć tatuaż, niewielki, mniej więcej 5cm na 5cm. Strasznie nie podoba mi się wykonanie, rozmazuje sie tak jakby... no szkoda słów w każdym razie. Myślicie że jest opcja? Słyszałam o takich laserach które niby pomagają
kalinowska

Re: usuwanie tatuażu

Postprzez SaraOhara » 21 Sty 2018, 20:15

Jesli wybierzesz odpowiednich specjalistow to bedziesz zadowolona z efektow. Ja usuwalam tatuaz taki blad mlodosci w Warszawie w Mirackim. Tu mozesz sobie poczytac o zabiegu http://klinikamiracki.pl/zabieg/discove ... sekundowe/ Pracownicy maja doswiadczenie i odpowiednie kursy wiec nie ma obaw oddac sie w ich rece :)
SaraOhara

Postprzez naszamasza » 24 Kwi 2018, 18:33

Laser to jedyny sposób na pozbycie się tatuażu. U mnie została nie duża blizna ale naklejam na nią plaster contractubex i już widzę, że blizna się zmniejsza, jest bardziej elastyczne no i gładka.
naszamasza

Postprzez Paulina Malecka » 25 Kwi 2018, 09:26

Zawsze można jeszcze zrobić nowy tatuaż na starym. Zdolny artysta sobie poradzi :)
Paulina Malecka

Postprzez inga7 » 10 Maj 2018, 10:03

Ja zdecydowanie polecam zabieg z wykorzystaniem lasera Picosure. Niewiele klinik go posiada, a wiem że w Warszawie na pewno ma go na stanie klinika Dr Krajewskiego: http://estivance.pl/zabiegi/picosure-cynosure/ . To świetny fachowiec i warto się do niego zapisać. Akurat ten laser jest skuteczniejszy, szybszy i bezpieczniejszy dla skóry. Ilość zabiegów jest dzięki niemu co najmniej o połowę mniejsza w stosunku do dotychczasowych technologii. Oczywiście wszystko zależy od wielkości tatuażu, ilości barwnika etc. Polecam wizytę u Pana Doktora Krajewskiego to wszystko z Tobą omówi i doradzi.
inga7

Postprzez evelajna » 21 Maj 2018, 09:20

Ja swoje 3 tatuaże usuwałam we wrocławskim COCO-TIME na ul. Trawowej 53 A. Kosmetyczka zaproponowała mi laserowe usuwanie przy uzyciu lasera neodymowo-jagowego. Zastosowanie tego lasera Q-Switch emituje duzą dawkę energii w którkim czasie a tym samym skutecznie rozbija barwnik na drobniejsze części. Po około 5 zabiegach tatuaż zniknął na dobre :)
evelajna

Postprzez ilhiaana » 26 Cze 2018, 09:11

Lokalnie z Gdańska i okolic mogę polecić gabinety http://www.klinikadobosz.pl/usuwanie-ta ... 05,pl.html, profesjonaliści pod każdym względem. Zabiegi wykonywane są w miłej atmosferze, a po kilku wizytach praktycznie nie widać dotychczasowego tatuażu. Osoby, które poznały mnie po jego usunięciu, nawet nie zauważyły, że wcześniej coś takiego miało miejsce. Oczywiście trzeba się nastawić na ból, ale osoby, które kiedykolwiek zdecydowały się na jego wykonanie, już go znają.
ilhiaana

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości