Strona 1 z 2

Płytki do łazienki

PostWysłany: 18 Gru 2017, 23:40
przez korneliaj
Muszę za niedługo wybrać kafelki do łazienki. Najgorsze jest to, że sama nie wiem czego chcę i potrzebuję inspiracji! Ostatnio oglądałam w jednym sklepie kafelki marokańskie https://valentile.pl/ są świetne oryginalne . Co mi radzicie , kupowaliście od nich ? Jak Wam się takie podobają ?

Re: Płytki do łazienki

PostWysłany: 31 Gru 2017, 12:50
przez Tunia
Wejdź sobie na stronę http://www.sanitoi.com.pl/atrakcyjnosc- ... ch-plytek/ . Znajduje się tam artykuł poradnikowy właśnie na temat płytek, który może okazać się przydatny.

Re: Płytki do łazienki

PostWysłany: 23 Kwi 2018, 11:28
przez olga2
Mnie bardzo się podobają płytki z orientalnymi wzorami, bo różnią się bardzo od naszych. Są po prostu ciekawsze.

Re: Płytki do łazienki

PostWysłany: 02 Maj 2018, 11:13
przez Weronka
Uważam, że do łazienki najlepiej pasują białe płytki. Są przede wszystkim praktyczne i zawsze modne. Osobiście mam takie i polecam każdemu https://www.ceramika-domino.pl/pl/lazienka/biel/. Prezentują się bardzo elegancko i każdemu się podobają.

Re: Płytki do łazienki

PostWysłany: 17 Maj 2018, 10:03
przez dekorka
Zdecydowałam się na klasyczne płytki w kolorze szarym do mojej łazienki. Sztukateria wewnętrzna styropianowa doskonale się z nimi komponuje. Teraz mam stylowe i luksusowe pomieszczenie w korzystnej cenie

Re: Płytki do łazienki

PostWysłany: 24 Wrz 2018, 12:44
przez zuzkazz25
Ja nie mam jakiegoś określonego wzoru czy koloru który mi się podoba jeśli chodzi o płytki. Po prostu muszą mi się spodobać i mieć to coś. Ostatnio jednak wiele osób decyduje się na czarno-białe łazienki.

Re: Płytki do łazienki

PostWysłany: 28 Wrz 2018, 14:29
przez dana78
Płytki do łazienki podobają mi się polskie. Fajne widziałam propozycje na; http://www.interio.lublin.pl/asortyment/plytki-polskie . Co o nich sądzicie? Za nie długo będę robić całkiem od podstaw łazienkę i przydało by się coś znaleźć konkretnego i sprawdzonego. Mam już kilka pomysłów, ale jeszcze inspiracje w sieci ,na pewno mi pomogą w całej realizacji.