Co stosujecie na odchudzanie? Tabletki? Diety? Sport?

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: Co stosujecie na odchudzanie? Tabletki? Diety? Sport?

Postprzez wanek » 30 Kwi 2018, 10:04

W sumie wszystko razem dobrze pomaga, dieta i sport.
wanek

Postprzez wanek » 30 Kwi 2018, 10:06

A jaki sport się wam podoba? Musi on sprzyjać przyjemność.
wanek

Postprzez silva » 07 Maj 2018, 01:10

Ostatnio bardzo chętnie bywam na strzelnicy. Wbrew pozorom aktywność jest a nie męczy:) Kompletnie bez poczucia tego, że "kantujemy" się sportem dla zrzucenia kg. Ale nie ma co się oszukiwać, jeśli ktoś nie jest z natury chudzielcem, musi uważać na to co i w jakich ilościach je- bardzie to drugie (ile), bo nie ma co się zadręczać paroma kostkami czekolady np. ale tabliczka już robi różnicę.
silva

Postprzez arlett » 16 Maj 2018, 22:43

Ja ćwiczę i zdrowo jem ale ostatnio zastanawiam się nad zamowieniem tego suplementu revitapharm - bioxyn Ma naturaly skład i jest skuteczny. Z tego co widzialam opinie ma bardzo dobre. Lato coraz blizej i chciałabym osiągnąć wymarzoną sylwetkę więc jak najbardziej jestem za stosowaniem suplementów.
arlett

Postprzez Domka » 23 Maj 2018, 11:10

Najlepsze moim zdaniem są suplementy diety które wspomagają odchudzanie ale pod warunkiem że mamy dietę i codziennie ćwiczymy. Bez tego nie ma żadnych efektów. Nie wiem czy ktoś stosuje Slimetrol, ale to dobry suplement. Jeśli nie jesteście pewni jego działania i składu to warto poczytać o nim na stronie http://slim-express.pl/slimetrol-jaki-p ... e-i-sklad/ Opinie też są pozytywne.
Ostatnio edytowany przez Domka, 25 Cze 2018, 09:05, edytowano w sumie 1 raz
Domka

Postprzez znudzona » 29 Maj 2018, 07:50

Najważniejszym krokiem jaki zrobiłam w ramach diety o zrezygnowałam z cukru i zastąpiłam go słodzikiem. Oczywiście zanim to zrobilam to sprawdziłam wszystkie wiadomości na jego temat. Ten artykuł https://www.dietetykwszczecinie.pl/blog/slodziki-czy-sa-rakotworcze-a-moze-lepsze-od-cukru.html rozwiał moje obawy. I to był słuszny krok. Słodzik jest zdrowy, wspomaga odchudzanie. Nie jest to szybki efekt, ale regularny i trwały.
znudzona

Postprzez hamak » 29 Maj 2018, 14:52

Jecie regularnie? To też ma wpływ na utrzymanie prawidłowej wagi.
hamak

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości