Sposoby na trądzik

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Sposoby na trądzik

Postprzez Antosia32 » 28 Maj 2019, 14:53

Dermatolog to super sprawa jeżeli trafimy na dobrego, aby pomógł nam wyleczyć cerę. Widziałam dobre propozycje na https://www.derm-est.pl . Mają tam mnóstwo ciekawych ofert godnych uwagi . Dla każdego Pani doktor ratunek znajdzie. Często badania są wykonywane na miejscu.
Antosia32

Postprzez paulaaaa » 30 Maj 2019, 14:49

kiedyś czytałam na innym forum, ze na trądzik jest ok papka z czosnku ale też drożdże i lukrecja :)
Awatar użytkownika
paulaaaa

Postprzez anksa » 09 Cze 2019, 22:26

Jest wiele sposobów na trądzik, ja na początku korzystałam z tabletek, ale nic mi nie pomagały, dlatego postanowiłam zapisać się do kliniki, o której wiele dowiedziałam się dzięki wyszukiwarce https://klinikiurody.com.pl/ fajnie, że istnieje taka stronka
anksa

Postprzez ditan » 06 Lip 2019, 09:43

Kosmetyki i nawet leki niekiedy będą konieczne, żeby pozbyć się trądziku, ale to i tak każdy ma inną skórę i trzeba sprawdzić, co będzie najlepsze dla nas. Mam teraz rześki tonik lawenda Hildegard Braukmann. Po nim moja skóra jest świeża.
ditan

Postprzez Agusiek55 » 09 Lip 2019, 16:37

Widzę, że macie sporo porad na takie tematy. Ja to jestem zawsze jeżeli chodzi o zdrowie i urodę za naturalnymi preparatami i też takie będę polecać. Co do walki z trądzikiem i wieloma różnymi problemami skórnymi to srebro koloidalne proponowane przez https://enaturalnie.pl/srebro-koloidaln ... _1131.html powinno bardzo fajnie się sprawdzić. Samo stosowanie jest bardzo proste. Może to wypróbujecie?
Agusiek55

Postprzez modnisiaa » 01 Sie 2019, 17:03

Jeżeli męczy cię trądzik różowaty to na twoim miejscu nie pytałabym o sposoby leczenie w internecie tylko udała się do dobrego dermatologa który dobrze dopasuje pod twój przypadek leki i kuracje, to co działa na jednego nie koniecznie musi działać na ciebie, a po za tym w necie jest pełno śmieszków którzy nie podchodzą poważnie do ludzkich problemów.
modnisiaa

Postprzez sówka32 » 07 Sie 2019, 13:57

Całe życie miałam problemy z cerą i pozostało mi to do dzisiaj... Teraz jednak już mam swoje sposoby. Jak tylko coś zaczyna wyskakiwać mi na twarzy używam Detoksykująco – nawilżającego serum z linii Black Sugar Detox Bielendy i po dwóch dniach mam po problemie. Serum używam na noc, czasami nawet kiedy nie mam problemów z cerą, ponieważ świetnie nawilża, a także mam wrażenie, że zapobiega wyskakiwaniu wyprysków :)
sówka32

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości