Strona 1 z 1

Make up wizaż wizażystka

PostWysłany: 06 Lip 2012, 10:48
przez Aga
Wizaż, makijaż to moja fascynacja od kilku lat. Praca przy sesjach zdjęciowych przy filmie na pokazach oraz różnego rodzaju imprezach(okolicznościowych: wesela śluby | rozrywkowych: programy telewizyjne, spektakle teatralne).
Profesjonalizm to podstawa tego zawodu, doświadczenie to główne atuty, wykształcenie kierunkowe to dopełnienie wszystkich elementów pielęgnacji i naszej urody.
Najważniejsze to nie spocząć na laurach i cały czas się rozwijać, być na bieżąco z kosmetologią, kształcić się w tym kierunku i uczyć się od najlepszych.
Wizaż stylizacja am coraz większe znaczenie nawet w codziennym życiu, te usługi można powiedzieć stały się coraz bardziej mobilne.

Re: Make up wizaż wizażystka

PostWysłany: 02 Paź 2017, 12:31
przez pawjol
Oczywiście, człowiek całe życie się uczy! Tym bardziej, że w świecie wizażu ciągle zmieniają się trendy i techniki. Osobiście jestem bardzo zadowolona z wyboru szkoły policealnej. Zdecydowałam się Międzynarodowe Studium Dziewulskich i właśnie kończę 2. rok, świetna szkoła, profesjonalna kadra - warto wziąć tą szkołę pod uwagę! http://www.dziewulscy.pl/wydzial-charakteryzacji-wizazu-stylizacji/

Re: Make up wizaż wizażystka

PostWysłany: 15 Maj 2018, 12:18
przez wiola438
SELECT ma świetne kursy wizażu. Tutaj http://select.edu.pl/kurs/wizazu/ o nich poczytaj. Szkoła od 13 lat prowadzi takie kursy. Kadra jest doświadczona i skutecznie przekazuje wiedzę. Select dysponuje własnym zapleczem technicznym - mają sprzęt, mają klimatyzowane sale, dostarczają kosmetyku profesjonalnych marek. Myślę, że będziesz zadowolona z takiego kursu.

Re: Make up wizaż wizażystka

PostWysłany: 16 Cze 2018, 08:35
przez Ivka
Świetne propozycje:) Sama jednak od jakiegoś czasu zastanawiam się nad taką opcją jak kurs przedłużanie rzęs metodą 1:1: w https://noblelashes.pl/kurs-przedluzani ... oda-1-do-1 . Przede wszystkim bowiem z tego co wiem, produkty na jakiś się tam pracuje cechują się wysoką jakością, a po stylizacji dzięki nim spojrzenie jest dużo bardziej wyraziste i nadal bardzo naturalne. Jak oceniacie pomysł z takim szkoleniem?

Re: Make up wizaż wizażystka

PostWysłany: 02 Lis 2018, 15:01
przez binkj
Musiecie koniecznie wypróbować makijażu permanentnego w salonie IzabellaBinkowska.pl! W życiu się nie spodziewałam, że mikropigmentacja tak mi się spodoba. :) :)