Strona 1 z 8

Szkolenia

PostWysłany: 29 Paź 2017, 22:24
przez wokip
Chodzicie na szkolenia? Jakie interesują Was najbardziej? Mnie ostatnio zaciekawiły ich https://www.szkoleniaeksperckie.pl/list ... enia-prawo szkolenia. Musze przyznać, że ich oferta jest mega ciekawa i przystępna cenowo. Korzystał kto kiedyś z ich szkoleń? Jakie mieliście wrażenia? Polecacie ? A może znacie inne dobre szkolenia. Koniecznie piszcie :)

Re: Szkolenia

PostWysłany: 06 Lis 2017, 22:09
przez ewelinka
Szkolenia to jest bardzo bardzo ważna kwestia, to oczywista oczywistość Trzeba inwestowac w takie rzeczy. My współpracujemy w tym zakresie np. z grupą no problem http://grupanoproblem.pl/

Re: Szkolenia

PostWysłany: 07 Lis 2017, 14:12
przez Morskafala
Szkoda, ze w moim mieście nie ma takich szkoleń :( A jak są to tylko dla facetów.

Re: Szkolenia

PostWysłany: 13 Lis 2017, 16:22
przez janik
Bardzo dobre sale szkoleniowe w okolicy Krakowa macie też tutaj: http://www.hotelwitek.pl/pl/conference-centre.html . To hotel, mają wiele sal szkoleniowych do wyboru.

Re: Szkolenia

PostWysłany: 24 Lis 2017, 10:09
przez klamka
Ja również jestem zdania, że szkolenia odrywają bardzo ważną rolę w dzisiejszych czasach. Dlatego cenię każdego kto decyduje się na taką formę rozwoju. Ja osobiście jestem zainteresowana tematem ISO 17025. Nie ukrywam, że niewiele firm decyduje się na taki temat szkoleń, na szczęście jest SIGMA, która szkolenia ISO 17025oferuje na bardzo wysokim poziomie.

Re: Szkolenia

PostWysłany: 10 Gru 2017, 09:16
przez znudzona
Oczywiście szkolenia podnoszące kwalifikacje są bardzo ważne. Ale warto połączyć pożyteczne z przyjemnym. Zorganizować szkolenie wyjazdowe np tu http://www.hotelfilmar.pl/ Sale konferencyjne w układzie 3D, przestronne, dobrze wyposażone. Na gości czekają eleganckie pokoje. Można korzystać z cateringu, lub z restauracji, w której bardzo dobrze karmią. A że nie sama pracą człowiek żyje to można w przerwie skorzystać z sali ćwiczeń, sauny czy jacuzzi. Warto też zorganizować zwiedzanie miasta.

Re: Szkolenia

PostWysłany: 11 Sty 2018, 21:23
przez ja88
Bardzo dobrymi szkoleniami są szkolenia trenerów http://www.szkolatrenerow-ster.pl/blog Szkolenia z rozwoju osobistego, lub samorealizacji to jest coś co powinien każdy mieć za sobą. Ponadto Zawód trenera jest bardzo rozchwytywany w dzisiejszych czasach. Warto się nad tym zastanowić.