Szkolenia

Re: Szkolenia

Postprzez jagienka » 22 Maj 2019, 09:27

Jak chcesz przejść przez najkorzystniejsze szkolenia to polecam Ci sie zainteresować stroną jaką przedstawia firma https://www.seka.pl/uslugi/szkolenia-i- ... enia-ppoz/ Znajdziesz tutaj wiele interesujących ofert które z pewnością bardzo Ci się spodobają. Na pewno znajdziesz coś dla siebie do powiększenia kwalifikacji.
jagienka

Postprzez kratka » 24 Maj 2019, 19:27

Szkolenia to super sprawa, naprawdę jeśli tylko masz trochę czasu to warto z takich inicjatyw skorzystać.
Może zainteresują Cię też szkolenia sse?
Zerknij sobie bo naprawdę można się wielu ciekawych rzeczy dowiedzieć, a w swoje umiejętności i wiedzę warto inwestować.
kratka

Postprzez Laura » 03 Cze 2019, 19:49

Dwa miesiące temu zrobiłam szkolenie z makijażu permanentnego w Nouveau Contour. Bardzo wysoki poziom szkolenia, jak i osób szkolących, cena adekwatna do przekazanej wiedzy. Polecam kosmetyczką, które nie wiedzą gdzie pojechać na szkolenie z makijażu permanentnego.
Laura

Postprzez ditan » 04 Cze 2019, 17:50

Jak już decydować się na szkolenia to właśnie na takie, które pomogą się rozwinąć w swojej branży. Tutaj w Beauty Lux w Warszawie też widziałam kurs stylizacji paznokci. Trwa on 160h, więc na pewno można się praktycznie nuczyć takiej umiejętności, a nie tylko przesiedzieć na szkoleniu.
ditan

Postprzez wiserjon » 11 Cze 2019, 14:41

Dla mnie wzorem do naśladowania jeżeli chodzi o optymizm życiowy i chęć samorealizacji i spełniania wyznaczonych sobie celów jest Pani Renata: https://www.facebook.com/renataimbierowiczCoaching/ do której uczęszczałam na warsztaty szkoleniowe. Przyznam szczerze, że w bardzo rzetelny i profesjonalny sposób zostały poruszone wszystkie istotne kwestie w danej materii. Poza tym można było zadawać pytania.
wiserjon

Poprzednia

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości