Strona 6 z 9

Re: Reklama gabinetu, salonu wizytówka WWW

PostWysłany: 12 Cze 2018, 14:03
przez Gwizdek86
Regionalne Pozycjonowanie jest załogą specjalistów z działu pozycjonowania lokalnego. Z naszą pomocą Twój biznes osiągnie rozgłos, a razem z nim świeżych usługobiorców we własnym okręgu. Zapewniamy przychylne oferty z myślą o małych, średnich a także dużych zakładów. To właśnie dzięki lokalnemu SEO jest możliwe osiągnąć sukces w sieci - powiększony ruch na witrynie oznacza powiększone zyski, powodzenie a nawet zaufanie w gronie konsumentów. Zjawienie się w czołówce wyszukiwarek to prędka droga ku energicznemu progresowi! Tu dowiesz się więcej: Pozycjonowanie stron Sopot

Re: Reklama gabinetu, salonu wizytówka WWW

PostWysłany: 15 Cze 2018, 11:27
przez dariawaria
a korzystałyście kiedyś z opcji usuwanie negatywnych opinii? zastanawiam się nad tym poważnie, ktoś mnie dosłownie oczernia w internecie.

Re: Reklama gabinetu, salonu wizytówka WWW

PostWysłany: 20 Cze 2018, 11:55
przez Bartol09
Gdy chciałbyś by Twoja firma nabrała rozmachu to najwłaściwszym czynem będzie postawić na w reklamę Twojego interesu. A najprostszą i najbystrzejszą drogą do owego planu będzie postawienie na pozycjonowanie. Poprzez to zapewne znajdziesz się na górze oraz pozyskasz dobrych konsumentów. Przetestuj regionalnepozycjonowanie.pl.

Re: Reklama gabinetu, salonu wizytówka WWW

PostWysłany: 22 Cze 2018, 15:35
przez weronero
Nie musisz koniecznie TY zajmować się pozycjonowaniem w internecie, możesz te kwestie oddać w ręcę całkiem innej firmy. Zobacz sobie koniecznie co proponuje https://fabrykamarketingu.pl/ , bardzo dobrze wiedzą jak działać w internecie, jak stworzyć docelową grupę odbiorców i jak na nich zadziałać. Myślę, że tutaj wydanych pieniędzy nie będziesz żałować.

Re: Reklama gabinetu, salonu wizytówka WWW

PostWysłany: 29 Cze 2018, 10:06
przez maksowa
A myśleliście o wzięciu udziału w targach branżowych lub wydarzeniach lokalnych? Zastanawiam się, czy są to skuteczne działania, myślę nawet o tym, by kupić namiot reklamowy. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia z pozyskiwaniem nowych klientów w ten sposób?

Re: Reklama gabinetu, salonu wizytówka WWW

PostWysłany: 01 Lip 2018, 13:25
przez sylwia22
Co do gabinetu, salonu to ciekawą formą reklamy będzie np nakręcenie filmu 260 stopni. Moja znajoma coś takiego zamawiała u nich https://wytworniafilmow360.pl Film przyciągnął sporo odwiedzających na stronę a do tego przybyło sporo nowych klientów, także reklama w takiej postaci jak najbardziej skuteczna. Warto się nad tym zastanowić.

Re: Reklama gabinetu, salonu wizytówka WWW

PostWysłany: 26 Lip 2018, 05:54
przez Queash
Według mnie zanim zdecydujesz się na taka reklamę powinieneś najpierw zajrzeć na tą stronę https://ranking-seo.pl/jaka-firma-pozyc ... najlepsza/ . Dowiesz się z niej jaka agencja maretingowa jest najlepsza i jak szukać dobrych firm pozycjonujących. Pozwoli Ci to osiągnąć na pewno bardzo dobre efekty takiej reklamy