Strona 1 z 9

Nowe mieszkanie?

PostWysłany: 05 Paź 2017, 14:18
przez edytta36
Czy kupowanie nowego mieszkania od dewelopera to dobry pomysł? Mam już dość mieszkania w domu i chciałabym coś ładnego kupić na jakimś osiedlu. A słyszeliście o tej ofercie, jaką są nowe mieszkania Lublin ? Bo właśnie one mi się bardzo spodobały i zastanawiam się, czy je kupować? Co o nic sądzicie?

Re: Nowe mieszkanie?

PostWysłany: 05 Paź 2017, 14:36
przez Morskafala
Pierwszy raz słyszę, żeby ktoś miał dość mieszkania w domu i chciał przeprowadzić się do bloku ;p A mieszkanie od dewelopera pewnie, tylko przeszukaj porządnie rynek, żeby nie wtopić :)

Re: Nowe mieszkanie?

PostWysłany: 25 Lis 2017, 15:33
przez Sylwianaa
Wiesz, jak mieszka się w domu to jest sporo roboty a mieszkanie w domu jest wygodne i praktycznie nic nie trzeba robić. Ja jednak mimo wszystko jestem zwolennikiem domu. Planuję kupić segment domu na osiedlu Koninko http://www.koninko.com.pl/ pod Poznaniem. TO nowoczesne domy w stylu holenderskim. Wystarczy wykończyć w środku i można się wprowadzać.

Re: Nowe mieszkanie?

PostWysłany: 27 Lis 2017, 11:24
przez znudzona
A nie lepiej dom? Ceny często są porównywalne a czasem nawet dom taniej wychodzi. Zależy od lokalizacji. No i plusem jest posiadanie ogrodu. Tylko pamiętaj aby dobry geodeta dobrze oznaczył teren i papiery wszystkie ogarnął. Ja już bym tylko na dom stawiała. Różnica kolosalna.

Re: Nowe mieszkanie?

PostWysłany: 28 Lis 2017, 20:06
przez poledancerka
ja poszukiwałam domu ale moim marzeniem było posiadanie kominku. żadna osoba która sprzedawała mieszkania nie miała tego w swojej ofercie no i zdecydowałam sie na bio kominek :) też polecam https://www.wkladykominkowe.net.pl/31-biokominki

Re: Nowe mieszkanie?

PostWysłany: 10 Sty 2018, 01:53
przez Hihlojszak
Ja wraz z mężem planuje kupić mieszkanie od http://www.mojdom.com.pl we Wrocławiu. Jest to jak dla mnie przepiękne miasto, które ma dużo do zaoferowania :)

Re: Nowe mieszkanie?

PostWysłany: 11 Sty 2018, 11:53
przez kodipleksja
Kupowanie mieszkania od dewelopera nie jest złym pomysłem, ale warto go sprawdzić. W każdej branży zdarzają się nieuczciwi ludzie. :) Dodatkowo mieszkanie zapewne ma jakichś sąsiadów obok, więc najlepiej popytać o jego historię. Warto dowiedzieć się jak najwięcej i rozwiać wszystkie wątpliwości. Przy wprowadzaniu się korzystna może być dezynfekcja albo nawet dezynsekcja http://dezpest.pl/uslugi/dezynsekcja, dlatego warto mieć pod ręką odpowiednie namiary. :) Jest to zaoszczędzenie czasu i nerwów, a przy przeprowadzce zawsze jest trochę stresu. :)