Strona 1 z 7

Urokliwy ogród

PostWysłany: 29 Wrz 2017, 09:36
przez og.pers
Urokliwy ogród to miejsce, w jakim możemy się zrelaksować i odpocząć po męczącym dniu. Bynajmniej nie każdy potrafi opracować projekt, przygotować i zadbać o ogród, który będzie żywym dziełem sztuki. Daj nam założyć swój ogród – jesteśmy zespołem, który ma świadomość oraz doświadczenie potrzebne do pracy z światem roślin.Spełnimy Twoje oczekiwania pod każdym wymogiem. http://www.ogrody-perspektywa.com.pl

Re: Urokliwy ogród

PostWysłany: 24 Paź 2017, 16:24
przez vex
Oj, to prawda, nigdzie się tak nie odpoczywa jak w ogrodzie, nigdzie.

Re: Urokliwy ogród

PostWysłany: 26 Paź 2017, 11:39
przez low
Praca w ogrodzie niesamowicie uspokaja i to jest z niczym nie porównywalne. Przy dzisiejszym zgiełku życia - bezcenne.

Re: Urokliwy ogród

PostWysłany: 27 Paź 2017, 07:47
przez klamka
O tak, macie rację. Ja swojego ogrodu nie wyobrażam sobie bez dużego basenu. Jednak zaczęłam się zatanawiać czy jest sens kupować basen stelażowy, którego co sezon trzeba chować , a zaczęłam rozmyślać nad basenem wbudowanym w ziemię. Sporo czytałam na ten temat i takie baseny mają świetne rozwiązania. Między innymi zadaszenia basenowe produkcji Pool Design Company są warte uwagi. A wy jakie macie baseny w swoich ogrodach?

Re: Urokliwy ogród

PostWysłany: 17 Gru 2017, 22:44
przez wokip
Ja zawsze o takim marzyłam, aż w końcu mam własny piękny i uroczy ogród. w tym roku kupiłam sobie do niego meble i mam gdzie odpoczywać. Teraz oglądam jeszcze parasole ogrodowe bo nie ukrywam, że tego mi w tym roku zabrakło. Jak go kupie to dopełnię ogród o fajne miejsce w cieniu :)

Re: Urokliwy ogród

PostWysłany: 12 Sty 2018, 19:01
przez ja88
Jakiś czas temu ogród na plebani kościółka koło mojego bloku zmienił się nie do poznania. Mój syn jest ministrantem więc poprosiłam go aby podpytał proboszcza kto tak ładnie odbudował te zarośla. Syn spełnij misje i już wiem kto zajmie się moją działką Szkółka drzew Marek Gurgul Jeżeli nie macie czasu zadbac o ogród to bardzo polecam tą firmę. Ogród na plebani wygląda jak z bajki, na dniach będę dzwonić o wycenę mojego :)

Re: Urokliwy ogród

PostWysłany: 14 Sty 2018, 00:21
przez kewlar
Sama nie podjęłabym sie wykonania projektu i realizacji ogrodu. Widziałam na http://trawarica.pl/ kilka ich ogrodów - o takim mi sie marzy, ale póki co kończę budowę. Kto wie, może gdybym mieszkała blisko Wrocławia to z nimi tworzyłabym oazę mojego spokoju?