Strona 2 z 8

Re: Impreza integracyjna

PostWysłany: 07 Lis 2017, 12:19
przez hektorka
Podczas imprezy integracyjnej na pewno będą prezentowane też różne obrazy i na pewno warto zainwestować w ekrany bezszwowe. Obecnie nie ma lepszego sposobu prezentacji wideo, czy zdjęć a na pewno na takich ekranach odbiór będzie przyjemniejszy.

Re: Impreza integracyjna

PostWysłany: 24 Lis 2017, 00:20
przez ewelinka
:)

Re: Impreza integracyjna

PostWysłany: 17 Gru 2017, 19:31
przez kiniakk
lilka napisał:Szukam miejsca na świetną imprezę integracyjną. Może ktoś z Was był na takiej i dobrze się bawił? Gdzie warto taką imprezę zorganizować?


Lilka, chcesz się sama bawić w organizację ;)?
Uwierz, nie warto :D
Tzn. oczywiście można samemu, ale to jest masa roboty, załatwiania, ustalania a najczęściej i tak na końcu okazuje się, że czegoś się nie dało ogarnąć i jest klapa.
Lepiej organizacje oddać firmie, a samemu się po prostu dobrze bawić na imprezie. Wiem, że dobre zabawy organizuje http://www.whatevent.pl/. Mają sporo atrakcji w asortymencie, takich nieszablonowych, jak np. fireshow, czy teambuilding. Wszyscy byliby nimi zachwyceni. Miejscem też oni się zajmują, jakby co ;)

Re: Impreza integracyjna

PostWysłany: 29 Gru 2017, 12:44
przez ewelinka
Mi bardzo podoba się koncepcja oryginalnych imprez integracyjnych :) My ostatnio wpadliśmy na pomysł warsztatów kulinarnych, i zorganizowała nam je firma "Twój kucharz" :) Bardzo fajnie to wyszło, wszystko profesjnolanie a my bawiliśmy się rewelacyjnie :D

Re: Impreza integracyjna

PostWysłany: 30 Gru 2017, 01:46
przez polapolka
Nie cierpie takich imprez

Re: Impreza integracyjna

PostWysłany: 07 Sty 2018, 11:25
przez migotka89
Ja myślę, że fajnie jest także zorganizowac taka imprezę w siedzibie firmy i po prostu zamówić catering. My korzystaliśmy z Catering Arts, bo mają doświadczenie w organizowaniu takich dużych imprez, czy nawet konferencji. Przygotowują bardzo smaczne dania i stoły szwedzkie, czy bufet kawowy.

Re: Impreza integracyjna

PostWysłany: 23 Sty 2018, 23:01
przez leoonarrd21
A co sądzicie o tym, aby na takiej imprezie integracyjnej pojawiły się jakieś Hostessy taniec swój zaprezentowały i zabawiły trochę gości? Własnie zamierzam zorganizować takie przyjęcie u siebie w firmie i zastanawiam się nad możliwymi atrakcjami. Co możecie mi jeszcze w tej kwestii doradzić?