Impreza integracyjna

Re: Impreza integracyjna

Postprzez lusia » 27 Cze 2018, 12:29

A czy wiecie już gdzie zorganizujecie taką imprezę? Miejsc do dyspozycji jest wiele ale warto wybrać takie, które goście zapamiętają na długo. Może Was zainteresować na przykład organizacja eventów warszawa. Myślę, że tak oryginalnych przestrzeni nie ma nigdzie indziej w Warszawie.
lusia

Postprzez polaaa122 » 29 Cze 2018, 20:30

Imprezy integracyjne bardzo zresztą udane organizuje organizacja imprez firmowych warszawa Działają na terenie 3 dużych miast w Polsce także warto zerknąć na ich ofertę. Firma posiada bardzo duże doświadczenie jeśli chodzi o organizację imprez firmowych, zresztą byłam na jednej imprezie organizowanej przez tą firmę i naprawdę polecam.
polaaa122

Postprzez rychu333ws » 30 Cze 2018, 07:28

Jest tyle firm co organizują imprezy integracyjne że tylko trzeba kasę mieć na to.
rychu333ws

Postprzez Queash » 02 Lip 2018, 11:05

Według mnie na takiej imprezie nie może zabraknąć także dobrego alkoholu, na przykład w postaci pokazanych chociażby tutaj https://www.hennessy.pl drinków. Wiadomo, że trzeba trochę rozluźnić atmosferę a tego typu ekskluzywne drinki na pewno się idealnie do tego nadadzą!
Queash

Postprzez ja88 » 06 Lip 2018, 17:52

jeżeli organizujesz impreze integracyjną z resztą pracowników to zaproponuj im skorzystanie z usługi jaką są przewozy pracownicze dzięki takim przewozom pracowniczym wszyscy będziecie mieć transport na i z imprezy. A do tego każdy bedzie mógł się bawić. Takie przewozy pracownicze są o wiele lepszym rozwiązaniem niz taksówki.
ja88

Postprzez lokopa » 08 Lip 2018, 22:51

my to mieliśmy konferencję i imprezkę integracyjną w jednym w Hotelu Groman http://www.groman.pl/pl/ na początku mieliśmy szkolenie i bardzo ważną konferencję, było goraco na dworze, a pomimo wszystko klima pięknie w sali działała i szlo się skupić na konkretnych rzeczach, dodatkowo kawa jaką przyniósł personel postawiła nas na równe nogi, bo dzień wcześniej ze względu na ciężką sytuacje w pracy połowa personelu nie spała. po wszystkim przenieśliśmy się do drink baru i na bilard, a że ja bilard kocham, to nie moglo mnie to ominąć. Lokal w każdym razie super dla par, na wesele i imprezy biznesowe, na pewno kazdy się odnajdzie
lokopa

Postprzez MiniMini » 11 Lip 2018, 08:35

Fajna zabawa czeka Was w tym parku https://parklinowyjachranka.pl/
Maja specjalną ofertę dla biznesu
Naprawdę warto
MiniMini

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość