Strona 1 z 3

Dieta na zdorwe serce

PostWysłany: 21 Wrz 2017, 09:01
przez kardiopoz
W celu porozmawiania o sercu i odpowiedniej diecie polecam na początku kontakt ze specjalistą najlepiej kardiochirurgiem. Jeżeli mogę kogoś polecić to może byc to tylko i wyłącznie doktor Urabnowicz z Poznania :)

Re: Dieta na zdorwe serce

PostWysłany: 21 Wrz 2017, 09:37
przez literalnie1290
Faktycznie masz rację, dziękuję za informację! Ja także gdzieś nieco poszukałem i odkryłem jeszcze inną klinikę: http://www.klinikapoznan.pl. Byłem tam z dziadkiem i zaopiekowali się nim śpiewająco! Potraktowali nas tam po ludzku, więc opuściliśmy ich z uśmiechem na twarzy.

Re: Dieta na zdorwe serce

PostWysłany: 28 Sty 2018, 13:35
przez kalinowska
Ja co niego czytałam ostatnio na https://michalwrzosek.pl/dieta/dieta-tluszczowa/ na temat diety tłuszczowej, stosował ktoś z Was może? :) Ja ogólnie coraz więcej czytam i chce jeść zdrowo, warto zadbać o siebie teraz a nie jak się będzie coś już działo

Re: Dieta na zdorwe serce

PostWysłany: 06 Lut 2018, 16:27
przez justa_1985
Przede wszystkim dieta bogata w owoce i warzywa. Eliminacja przetworzonej żywności. Można tez wspomóc serce odpowiednimi suplementami: https://od-natury.pl/uk%C5%82ad-kr%C4%8 ... ia-serce-3

Re: Dieta na zdorwe serce

PostWysłany: 14 Lut 2018, 22:38
przez kewlar
Zobacz na czym polega dieta obniżająca poziom złego cholesterlu na https://personalnadieta.pl/produkt/diet ... olesterol/ - jak dla mnie nie tylko z powodu problemów zdrowotnych warto odżywiać się prawidłowo i zdrowo. Inaczej się czujesz, jak jesz świadomie.

Re: Dieta na zdorwe serce

PostWysłany: 22 Lut 2018, 13:16
przez Maja12
Ja w sumie myślałam o wprowadzeniu owoców do mojego biura. Jednak zajmować się tym samemu nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż trzeba czasu i w sumie wiedzy, gdzie kupno owoców będzie najkorzystniejsze pod względem ceny, ale też przede wszystkim jakości. Chyba skorzystam z oferty tego sklepu > http://owocowakraina.pl/ ponieważ mogę dostosować ilość owoców i częstotliwość dostawy. Co wy o tym sądzicie ?

Re: Dieta na zdorwe serce

PostWysłany: 24 Lut 2018, 22:30
przez wygibaska
Oprócz diety ważne są regularne badania. To jest akurat to o czym dużo osób zapomina. Ja planuję zapisać się na badania w http://cardioteam.pl Sporo osób chwali to miejsce, więc warto sprawdzić, a i badania profilaktyczne mi się przydadzą.