Wypadające włosy

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: Wypadające włosy

Postprzez tiara » 11 Sty 2017, 10:46

Ja przez ostatnie 2 miesiące brałam olej z wiesiołka w kapsułkach, biotebal ale może być biotyna z innej firmy ważne żeby miała 5mg czyli tą większą dawkę, piłam 1-2 łyżki siemienia lnianego dziennie, brałam też tabletki calcium pantothenicum. Dziś widzę znaczną poprawę, mimo że rozjaśniłam sobie włosy 2 tygodnie temu wypada mi zdecydowanie mniej włosów i widzę, że są nawilżone od środka. A no i myłam włosy szamponem ziołowym, z czarnej rzepy i łopianu.
Dieta i ćwiczenia to klucz do schudnięcia? Zobacz więcej na http://fabrykafigury.pl/
tiara

Postprzez lego » 01 Lut 2017, 18:28

Nie wiedziałam, że coś takiego się dzieje po ciąży.. Kolejny powód by nie rodzić..
lego

Postprzez livia » 06 Lut 2017, 12:39

Oj dzieje się. Jest to wpływ hormonów. Mi masakrycznie wypadały włosy po ciąży. Na szczęście wszystko się zatrzymało oraz juz tak mi sie nie sypią. Potem zaczęły odrastać.

Ostatnio również włosy zaczeły mi wypadać jednak nie było to z powodu ciązy. Wybrałam się do dermatologa i okazało się,że jest to łysienie androgenowe ! Które nie występuje jedynie u mężczyzn. Możecie sobie zajrzeć na stronę:
http://androgenowe.net.pl/

Jest tutaj jego opis.
livia

Postprzez KotMartyna » 06 Lut 2017, 13:43

polecam picie oleju lnianego- mnie pomogl w okresie wzmożonego wypadania, po ok. 3 kuracjach (butelkach).
KotMartyna

Postprzez migotka89 » 31 Mar 2017, 10:43

U mnie na wypadające włosy świetnie sprawdziły się plastry dermastic. Można je dostać w aptekach i taka kurację kupuje się na 8 tygodni. Plaster przykleja sie na noc, a on działa uwalniając substancje aktywne. Zauważyłam, że włosy stały się mocniejsze, sprężyste. Przestały wypadać, bo już nie widać ich na szczotce, podczas czesania.
migotka89

Postprzez wokip » 31 Mar 2017, 19:57

Przy takich włosach bardzo ważna jest szczotka. Ja miałam osłabione włosy i nie dość że same wypadały to jeszcze wyrywałam je szcotką. Teraz mam TT oraz Tangle Angle i tego problemu nie ma, a włosy dodatkowo wzmacniam suplementami. Myślę, że warto abyś o tym pomyślała :)
wokip

Postprzez joanna890 » 18 Kwi 2017, 11:28

Może spróbuj szampon bombar od inoaru
joanna890

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość