Strona 5 z 13

Re: Skuteczna reklama

PostWysłany: 09 Maj 2018, 21:09
przez Queash
Moim zdaniem skuteczna reklama to przede wszystkim odpowiednie pozycjonowanie stron internetowych. Jeśli chodzi właśnie o pozycjonowanie stron to moim zdaniem warto korzystać ze sprawdzonych firm, takich jak chociażby Agencja SEO Lublin, dzięki temu będziecie mieć pewność odpowiednio przeprowadzonej kampanii oraz dobrych jej rezultatów

Re: Skuteczna reklama

PostWysłany: 14 Maj 2018, 12:56
przez Jan87
Jeżeli szukasz pomysłowego pomysłu na stoisko towarowe dla Twojej marki to nie ma lepszego zespołu jak ten z arla-com. Mój kuzyn prowadzi z sukcesem firmę dotyczącą projektowania skwerów. Zaczerpnął z usług firmy arla-com i to było niezwykłe. Duży profesjonalizm i awangardowość. Do dziś wertuję fotografie jego stoiska towarowego. Rekomenduję Arla-com.pl.

Re: Skuteczna reklama

PostWysłany: 15 Maj 2018, 11:41
przez ditan
Reklama internetowa http://adnext.pl/baza-wiedzy/reklama-internetowa/ na pewno się sprawdzi. Dzisiaj trzeba na nią postawić. W sieci możemy trafić do dużej ilości ludzi i zyskać nowych klientów. Co myślicie o takich działaniach? Bierzecie je pod uwagę?

Re: Skuteczna reklama

PostWysłany: 16 Maj 2018, 16:54
przez Greysowa
Zgodze się z większością że SEO działa bardzo dobrze. Jednak żeby ogarnąć ten temat to nie jest wcale taka łatwa sprawa. Poczytajcie sobie cos o tym na blogu https://lukaszzontek.com Opisują tam jak wygląda seo w praktyce.

Re: Skuteczna reklama

PostWysłany: 18 Maj 2018, 09:27
przez Minka55
Skuteczna reklama ma różne oblicza. Możemy wykorzystać pozycjonowanie, kampanie AdWords czy E-mail marketing. Ja jestem zwolenniczką marketingu w Social Mediach. Ma on ogromną siłę kształtowania świadomości internautów, w końcu serwisy społecznościowe towarzyszą nam niemal na każdym kroku. W przypadku takiej formy promocji działanie w pojedynkę jest możliwe, ale moim zdaniem warto zgłosić się do specjalisty. Na https://www.ideoforce.pl/oferta/social-media/ można przeczytać więcej na ten temat.

Re: Skuteczna reklama

PostWysłany: 19 Maj 2018, 11:27
przez Maja12
Skutecznych reklam nie brakuje ale trzeba zacząć od czegoś rozsądnego. Ja akurat mam stoisko targowe, dlatego zainteresowałam się ofertą Berkano, który robi świetne stoiska wyspy a także reklamy niestandardowe. To jest dobry początek na to, aby zwrócić na siebie uwagę. Później będe myślała co dalej. W każdym bądź razie mają świetne realizacje > http://www.berkano.pl/portfolio?category=5 które na prawdę przyciągają wzrok. Do tego jakąś wymyślna reklama niestandardowa w postaci gadżetów i myślę, że wielu nowych klientów pojawi się na moim stoisku. A co wy o tym myślicie ?

Re: Skuteczna reklama

PostWysłany: 22 Maj 2018, 07:32
przez Madameadame2
A co sądzicie o targach branżowych? Tego typu eventy promocyjne raczej dobrze odbierane są przez klientów i przynoszą wymierne korzysći:) Ja teraz zastanawiam sie nad zakupem porządnego stoiska na targi, wynajęciem paru hostess od agencji Papilio https://papilioagency.com i już postawienia na konkretniejsze działania promocyjne.