Strona 3 z 3

Re: Czekoladowy masaż.

PostWysłany: 22 Mar 2018, 10:28
przez Ivka
Dzisiaj tak naprawdę jeżeli o masaże chodzi, mamy bardzo duży wybór. Sama chętnie wybrałabym się na masaż tajski do thaisun http://www.thaisun.pl/pl . Przede wszystkim bowiem oferta zabiegów w tym miejscu jest bardzo szeroka i obejmuje m.in. masaż gorącymi kamieniami, czy też woskiem. Jednocześnie decydując się na wizytę, możemy mieć pewność, że trafimy w ręce świetnych specjalistów:).

Re: Czekoladowy masaż.

PostWysłany: 23 Kwi 2018, 07:55
przez Beauty-vital.pl
Czekoladowy masaż to tak na dobrą sprawę tylko jeden ze sposobów na relaks i odprężenie, równie dobrze możemy wybrać masaż kamieniami czy wybrać się do sauny, zależy jakiego efektu oczekujemy oraz do którego Spa się wybierzemy :)

Re: Czekoladowy masaż.

PostWysłany: 07 Maj 2018, 10:55
przez Weronia
Ja też uważam, że wśród tak szerokiej oferty masaży w gabinetach, trzeba trochę poszukać i sprawdzić co jest najlepsze dla nas, co daje największe korzyści i przyjemność. Sama zastanawiam się nad czekoladowym masażem i wolałabym się nie rozczarować po wydaniu kilku groszy ale bez ryzyka chyba się nie obejdzie :)

Re: Czekoladowy masaż.

PostWysłany: 16 Maj 2018, 13:52
przez restowa
Często chodziłam na masaże do profesjonalnego salonu, jednak od kilku tygodniu korzystam z fotela masującego. Jest przydatny dla całej rodziny, ponieważ mój mąż po pracy też lubi sobie w nim odpocząć. Zastanawiałam się, czy nasz syn również może z niego korzystać po treningach piłki nożnej. Znalazłam artykuł, który w którym rzetelnie były przedstawione ważne informacje dotyczące fotela do masażu i wieku https://restlords.com/pl/blog/korzystanie-z-foteli-masujacych-a-wiek.html Polecam sprawdzić każdemu, bo jest w nim wiele przydatnych wiadomości

Re: Czekoladowy masaż.

PostWysłany: 24 Maj 2018, 14:06
przez Greysowa
A nie szkoda wam czekolady! Mi by serce się krajało jakbym widziała jak ktoś mnie masuje czekoladą ;D Mi dużo bardziej przydałby się taki masaż leczniczy http://medicaspa.pl/nasza-oferta/masaze ... -leczniczy Mam często bóle kręgosłupa, ale też bardzo często chodzę na siłowie i uprawiam na co dzień sport. Masaż przy takim trybie życia na pewno jest bardzo zalecany