Strona 1 z 3

Tansze rachunki za prąd?

PostWysłany: 07 Sie 2017, 11:58
przez Jeaneen
Chcesz zdiagnozować wydajność energetyczną w Twoim obiekcie? Może potrzebujesz konsultingu w w tej dziedzinie? Nawiąż współpracę z niezależnym brokerem energetycznym, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu ograniczy pobór elektryczności w Twojej firmie.
Ponadto inwestycja w przyjazne środowisku techniki pozyskiwania energii elektrycznej oraz inne nowe technologie, to najlepszy sposób na obniżenie rachunków i zabezpieczenie przed niezaplanowanymi przerwami w dostawach prądu.

Re: Tansze rachunki za prąd?

PostWysłany: 07 Lis 2017, 13:00
przez koza
najprostszy sposób na tańsze rachunki za prąd to oczywiście fotowoltaika. My założyliśmy jakieś pół roku temu i jestesmy bardzo zadowoleni

Re: Tansze rachunki za prąd?

PostWysłany: 22 Lis 2017, 13:58
przez warnna
ja bym po prostu zwróciła uwagę na rozsądne korzystanie z prądu. Żarówki energooszczędne i wyłączanie wtyczek to moja recepta na mniejsze rachunki:)

Re: Tansze rachunki za prąd?

PostWysłany: 10 Maj 2018, 09:51
przez energetyczka
U nas również sprawdziła się instalacja fotowoltaiczna. Postaraliśmy się o dofinansowanie i teraz faktycznie oszczędzamy na rachunkach za prąd. Zdecydowanie polecam takie rozwiązanie!

Re: Tansze rachunki za prąd?

PostWysłany: 24 Maj 2018, 18:56
przez basiakja
ja mam taryfe weekendową boiler i jakieś pramnia robię wieczorami, w weekendy czy między 13 a 15 jak mam tańszy prad i rachunki o połowę mniejsze

Re: Tansze rachunki za prąd?

PostWysłany: 14 Cze 2018, 19:53
przez Halinka_O
Często się zmagam z przeróżnymi rachunkami i przyznam, że nieraz zdarzało mi się zapomnieć zapłacić, któreś w terminie. Ostatnio polecono mi http://www.bluemedia.pl/ i mam zamiar następnym razem zapłacić rachunki online zamiast na poczcie :)

Re: Tansze rachunki za prąd?

PostWysłany: 27 Cze 2018, 14:30
przez piotr33s
Tak nieprawdę to są coraz wyższe rachunki za prąd teraz.