Strona 1 z 1

Maszyny do szycia

PostWysłany: 04 Sie 2017, 07:57
przez dlaszycia
W jakich sklepach kupujecie maszyny do szycia? No jakich???

Re: Maszyny do szycia

PostWysłany: 29 Wrz 2017, 15:39
przez luca185
Fajne maszyny różnego rodzaju znajdziesz na; https://aukcje.efl.com.pl/AuctionList/M ... enia/Meble . Mają tam godne uwagi propozycje różnego rodzaju. Jak potrzebuje fachowe to może takie znajdziesz.

Re: Maszyny do szycia

PostWysłany: 22 Lis 2017, 13:47
przez warnna
a polecacie jakąś konkretną markę? słyszałam, że lucznik to już nie ta firma co kiedyś...chciałabym coś prostego w obsłudze, niekoniecznie bardzo profesjonalnego

Re: Maszyny do szycia

PostWysłany: 24 Lis 2017, 13:35
przez Kluseczka0
Ja mam maszynę po mamie, ona już się nie czuje na siłach siedzieć przy szyciu to ja przejełam stery :) a ma bardzo porządny sprzęt. A jeśli chodzi o jakieś materiały i dodatki to zamawiam głównie na http://tkaninki.com/ to mój ulubiony sklep zdecydowanie

Re: Maszyny do szycia

PostWysłany: 28 Gru 2017, 15:43
przez Kamila
Od samych materiałów do szycia też rzeczywiście całkiem sporo zależy i jeśli chce ktoś uszyć coś naprawdę wytrzymałego, to powinien kupić materiały naprawdę dobrej jakości. Ja sama raz na jakiś czas staram się coś uszyć i tkaniny zamawiam najczęściej na https://sklepblawatny24.pl/pl/c/Len/41. Wybór przeróżnych materiałów mają naprawdę spory. ;)

Re: Maszyny do szycia

PostWysłany: 10 Kwi 2018, 18:35
przez marysiu
Kolega też szukał maszyny do szycia ostatnio. Ale takiej większej cnc, podobnej do tych od obróbki drewna (Strefacnc). A więc niezbędną do produkcji w skali przemysłowej.

Re: Maszyny do szycia

PostWysłany: 19 Kwi 2018, 19:21
przez Ivka
Mnie natomiast zastanawia, jaka maszyna do szycia dla dziecka będzie dobrym wyborem. Myślałam o takim modelu Juki z Ultramaszyna https://www.ultramaszyna.com/sklep/-/s/produkt/maszyna-do-szycia-juki-hzl-12z ? Może mieliście kiedyś okazję korzystać z takiego sprzętu i powiecie mi jak się sprawdza? Tak sobie myślę, że mógłby to być bardzo fajny, taki kreatywny prezent na Dzień Dziecka:). Zgadzacie się ze mną?