Strona 7 z 14

Re: Kosmetyki naturalne

PostWysłany: 12 Lip 2018, 14:45
przez NaturaBio_com_pl
Akurat w tej sprawie możemy na pewno pomóc. Zobaczcie na naszej stronie. Oferujemy najlepszej jakości kosmetyki naturalne. Są one najlepsze dla każdego rodzaju skóry.

Re: Kosmetyki naturalne

PostWysłany: 18 Lip 2018, 15:54
przez ilhiaana
Sama również jestem zwolenniczką kosmetyków naturalnych. Przekonałam się do nich dzięki koleżance, która podobnie jak ja borykała się z problemem alergii. Dzięki zmienieniu kosmetyków, na te dostępne na stronie https://www.naturativ.pl/, pozbyłam się problemu alergii. Przede wszystkim moja skóra nie jest podrażniana, a to dla mnie jako alergiczki aspekt szczególnie ważny, a wręcz kluczowy.

Re: Kosmetyki naturalne

PostWysłany: 18 Lip 2018, 21:02
przez Vanesska
Kosmetyki naturalne są najlepsze bo mogą je używać osoby z cera problemową oraz ze skłonnością do alergii. Bardzo dobre kosmetyki oferuje drogeria Warsztat Piękna https://www.warsztatpiekna.pl/pl . U nich można kupić kosmetyki naturalne, dermo-kosmetyki a także kosmetyki organiczne. Wszystkie produkty wykonane są z certyfikowanych i naturalnych składników. Nie zawierają substancji chemicznych, zapachowych i nie są barwione. Może je stosować każdy.

Re: Kosmetyki naturalne

PostWysłany: 19 Lip 2018, 08:18
przez marzenka.kwiat
ja używam tylko naturalnych kosmetyków z serii Sylveco, zamawiam tu: https://od-natury.pl/kosmetyki-4

Re: Kosmetyki naturalne

PostWysłany: 07 Sie 2018, 08:33
przez lusia
Moim zdaniem całkiem dobrą opcją są kosmetyki azjatyckie. Od kiedy je stosuje, moja twarz jest w dużo lepszej kondycji. Polecam poczytać o krokach koreańskiej pielęgnacji. Stosując wszystkie kroki razem uzyskamy najlepsze efekty.

Re: Kosmetyki naturalne

PostWysłany: 15 Sie 2018, 22:19
przez Nina123
Polecam produkty od zdrowienaplus.com, dobre działanie i cena przystępna!

Re: Kosmetyki naturalne

PostWysłany: 22 Sie 2018, 13:03
przez Kamix89
Od kiedy pamiętam miałam problem z własną skórą. Kiedy rozpatrywałam wielorakie kosmetyki nieprzerwanie sprawiały uczulenie na buzi oraz reszcie ciała. Zupełnie niedawno natknęłam się w necie na środowiskowe materiały. Z wnikliwości zdobyłam parę produktów. Okazały się olśniewające. Zero nadwrażliwości i cera świecąca i zdrowa. Rzeczywiście polecam Papatka.pl.