Regeneracja włosów

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: Regeneracja włosów

Postprzez pola_piasecka » 01 Cze 2017, 11:37

Działaj od środka. Ja stosowałam kolagen +do tego wcierki i myłam włosy metodą OMO. Zauważyłam dużą różnicę w wyglądzie i stanie włosów. Pózniej delikatnie podcięłam końcówki i wyszło im to na zdrowie
pola_piasecka

Postprzez Sylwianaa » 24 Cze 2017, 10:22

A jaki olej kokosowy kupujecie? Bo ja poszukuje sklepu w Krakowie, gdzie można kupić olej kokosowy firmy Laboratorium Biooil. To jeden z nielicznych producentów olejów, który oferuje olej kokosowy tłoczony w Polsce. Uważam, że warto wspierać polskich producentów :)
A stosujecie jeszcze do czegoś ten olej czy tylko jako kosmetyk? Bo ja czasem wykorzystuje go w kuchni :)
Sylwianaa

Postprzez Maggie » 26 Cze 2017, 09:42

Ja mam kilka swoich sprawdzonych sposobów na regenerację włosów :) http://fryzury.pl/artykuly/pielegnacja/ ... elegnowac/
Maggie

Postprzez jola_ » 26 Cze 2017, 10:12

Do regeneracji włosów świetnie nadają się oleje roślinne. Przy czym w pierwszej kolejności warto poczytać o tzw. porowatości włosów, sprawdzić, jaką porowatość mają nasze włosy i dopiero wtedy dobrać odpowiedni olej. Osłabione i zniszczone włosy trzeba też bardzo delikatnie rozczesywać. Do tego polecam szczotkę Tangle Angel http://tangleangel.pl/ . Mam i polecam - super rozczesuje, nie elektryzuje włosów, nie łamie ich. Sprawdzi się zwłaszcza jak ktoś ma włosy kręcone i plączące się.
jola_

Postprzez kameju » 03 Sie 2017, 18:26

moja siostra uzywa olejek loreal http://www.lorealprofessionnel.pl/pielegnacja-wlosow/olejek i sobie go chwali. Miala bardzo zniszczone wlosy po farbowaniach, teraz faktycznie wygladaja duzo lepiej.
kameju

Postprzez dusia » 20 Paź 2017, 15:46

U mnie w regeneracji włosów sprawdził się zestaw HELP z Inoar ( szampon i odżywka ). Regeneruje, odżywia i wzmacnia włosy. Generalnie ich produkty są fajne - stosowane normalnie w salonach fryzjerskich :)
dusia

Postprzez dankalol » 25 Paź 2017, 10:54

to jak już mowa o kosmetykach z inoar i o regeneracji włosów to podpytajcie swoje fryzjerki o zabieg Lifting Capilar. Słuchajcie rewelacja! Można go zrobić tylko w dobrych salonach ale warto. Trwa niecałe 10 minut a efekty są już widoczne po pierwszym razie - fajnie odżywione, miękkie i lśniące włosy. Ja zamierzam powtórzyć go jeszcze ze 2-3 razy i powinno być ok :)
dankalol

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości