Strona 5 z 17

Re: idealne miejsce na wesele

PostWysłany: 22 Maj 2018, 07:04
przez EmmiliaF
Mi zawsze mam powtarzała, musisz to po prostu poczuć. I tak było z jedną salą. W Hotelu Lambertom http://www.hotellamberton.pl/wesele/ jest sala weselna pod Warszawą i to miejsce mnie właśnie urzekło. Może właśnie też powinniście kierować się głównie sercem. Jak wejdziecie na salę i od razu to poczujecie to nie ma się co więcej zastanawiać. Reszt to tylko szczegóły :D

Re: idealne miejsce na wesele

PostWysłany: 24 Maj 2018, 15:47
przez basiakja
byłam na weselu kuzynki jakiś czas temu w Sosnowcu, bardzo łądną salę mięli coś jak lubię w starożytnym stylu nawiązującym do bogini Ateny, jedzenie pyszne, w końcu rosołu nie było na weselu. Ładnie wystrojone stoły, oświetlenie, wiem że i zespół im załatwili a nawet auto do ślubu http://www.atenawesela.pl/

Re: idealne miejsce na wesele

PostWysłany: 28 Maj 2018, 11:43
przez demak
A jedzenie jakie macie na weselu?

Re: idealne miejsce na wesele

PostWysłany: 29 Maj 2018, 12:25
przez kejti83
A widzieliście Pałac Domaniowski? Ja zakochałam się w tym miejscu. Piękne i stylowe. Idealne żeby urządzić np. ślub i wesele na świeżym powietrzu. Ale nie tylko, bo wnętrza też są cudowne.

Re: idealne miejsce na wesele

PostWysłany: 04 Cze 2018, 15:17
przez śmieszkaa
Bardzo ładna sala weselna na śląsku jest tutaj https://rafael.com.pl/ . Można sobie na stronie zobaczyć całą ofertę. Ja jestem na bieżąco z salami bo sami z narzeczonym szukamy fajnej miejscówki właśnie na nasze wesele. W nich bardzo mi się podoba no i można wykupić od razu gościom nocleg. Szczególnie fajna to opcja jeżeli gości mamy z daleka.

Re: idealne miejsce na wesele

PostWysłany: 05 Cze 2018, 14:28
przez lusia
Miejsce to jedna kwestia, a drugą sprawą są zaproszenia. Moim zdaniem to również bardzo ważna rzecz bo jako pierwsza trafia na ręce gości. Dlatego podjęcie takiej decyzji z reguły nie jest łatwe. Polecam więc rzucić okiem na komplety zaproszeń: https://www.zapi.pl/64-komplety-zaproszen-slubnych. Myślę, że Wam się spodobają.

Re: idealne miejsce na wesele

PostWysłany: 16 Cze 2018, 09:11
przez lokopa
Nie wiem jakie jest idealne miejsce na wesele, bo każdy lubi co innego, ja zaś osobiście zawsze chciałam mieć huczne wesele i w pięknym miejscu. Moją uroczystość obchodziłam w Willi Opal http://pensjonatgrzybowo.pl/ Sam ośrodek jest ogromny, blisko plaży.Jedzenie na weselu było bardzo dobre, świeże, dobre doprawione. Sala była duża i bardzo dobra akustycznie, muzyka roznosiła się po sali równomiernie, pokoje dla gości schludne z tv więc nikt się nie nudził :)

Image