Strona 4 z 10

Re: Prezent dla chłopaka

PostWysłany: 02 Maj 2018, 07:49
przez BucikSklep.pl
Na forum było już kilka podobnych tematów odnośnie prezentu dla chłopaka i warto poczytać aby móc wybrać coś ciekawego, tutaj polecam galanterię skórzaną lub odzież, może jakiś ciekawy t-shirt?

Re: Prezent dla chłopaka

PostWysłany: 15 Maj 2018, 19:03
przez daniela
Kamerka do auta to dobry pomysł, u mnie sprawdza się taka http://mikavi.pl/produkt/rejestrator-ja ... m-quality/. Najlepszy stosunek jakości do ceny jaki udało mi się znaleźć.

Re: Prezent dla chłopaka

PostWysłany: 16 Maj 2018, 13:56
przez restowa
Mój chłopak w tym roku kończy 30 lat i zastanawiałam się nad wyjątkowym prezentem dla Niego. Ciężko pracuje i skarży się na bóle pleców, dlatego postanowiłam zainwestować w fotel masujący. Zrobiłam wyczerpujący research w internecie i natrafiłam na ciekawy artykuł w tym temacie https://restlords.com/pl/blog/korzystan ... -wiek.html. Z pewnością przyda się wielu osobom, bo wiek jest takim nieoczywistym wyznacznikiem i sama nie wiedziałam, że dzieci nie powinny korzystać z tego funkcjonalnego urządzenia

Re: Prezent dla chłopaka

PostWysłany: 19 Maj 2018, 14:25
przez polapolka
Zegarek to już większy wydatek bo trzeba wydać przynajmniej 400zł na taki porządny. Ja bym bardziej szła w kierunku śmiesznego i niecodziennego prezentu na urodziny dla chłopaka. Lubię wymyślać kreatywne niespodzianki. Fajnie jak solenizant jest zaskoczony :)

Re: Prezent dla chłopaka

PostWysłany: 21 Maj 2018, 07:20
przez daniel2212
Moim zdaniem najlepszym prezentem dla chłopaka będzie zegarek szwajcarski sportowy.
Żaden inny prezent chłopakowi nie sprawi takiej radości.

___________________________________________
http://bptnet.pl

Re: Prezent dla chłopaka

PostWysłany: 22 Maj 2018, 12:00
przez LidkaMa
Ja na ostatnie urodziny kupiłam chłopakowi koszulę na co dzień w tym sklepie. Bardzo się ucieszył :) Może właśnie taki prezent byłby dobrym pomysłem? Koszula na pewno się przyda :)

Re: Prezent dla chłopaka

PostWysłany: 22 Maj 2018, 19:26
przez kejti83
Jak dla mnie bezsprzecznie najlepszym prezentem dla chłopaka są spodnie dresowe męskie. Mój jest sportowcem, więc na bieżąco zużywa spodnie i t-shity, a nowe, szczególnie te firmowe kosztują całkiem sporo. Jeżeli jednak wasz mężczyzna nie przepada za wysiłkiem, zawsze możecie postawić na elegancką koszulkę, tego typu: https://manbox.pl/koszulka-dla-mezczyzny