Strona 1 z 6

Moda męska? Interesuje Was?

PostWysłany: 22 Maj 2017, 16:34
przez stanko159
Panowie, czy interesuje Was moda męska? A jeżeli tak, to zapraszam Was na blog w całości poświęcony modzie męskiej: http://moda-meska.pl/ , a można na nim znaleźć wiele praktycznych i ciekawych porad na temat, np. jak się ubrać na swój własny ślub albo na spotkanie biznesowe. Poza tym można tam przejść do sklepu i kupić to, co się nam akurat spodobało. Zajrzyjcie sobie :)

Re: Moda męska? Interesuje Was?

PostWysłany: 23 Maj 2017, 16:17
przez Kluseczka0
Mnie interesuje co zakłada mój mąż, liczy się :D ?

Re: Moda męska? Interesuje Was?

PostWysłany: 29 Sie 2017, 13:00
przez marcelinia188
Tak, to też ważna sprawa, by jakoś on wyglądał :D.
_________________________________
przechowywanie żywności

Re: Moda męska? Interesuje Was?

PostWysłany: 13 Wrz 2017, 13:30
przez kodipleksja
Chyba Panie bardziej interesuje to, co noszą Panowie. :) Ja osobiście staram się "ubierać" mojego chłopaka - bez przesady oczywiście, zostawiam mu wolną rękę na jego ulubione koszulki. Teraz , w okresie jesiennym przeglądam bluzy na http://www.diversesystem.com/kolekcja-meska/bluzy.html#1 i myślę, co mogłoby się nam spodobać. :) Mój chłopak nie protestuje, póki pozwalam mu nosić spodenki w rekiny w lato. :D Nie zauważyłam jednak, by zbytnio przywiązywał uwagę do mody i trendów.

Re: Moda męska? Interesuje Was?

PostWysłany: 21 Gru 2017, 20:40
przez galaretka
Mnie interesuje :) bo też chce wiedzieć co zakłada mój chłopak i chciałabym zeby był fajnie gustownie ubrany, mnie się na przykład takie męskie koszule w sklepie Modini.pl w ogóle mężczyźni w koszulach super wyglądają, mega przystojni są :)

Re: Moda męska? Interesuje Was?

PostWysłany: 13 Sty 2018, 15:14
przez Agusiek55
Teraz to mega modne są gęste brody. Na ulicach można spotkać wielu brodaczy, kiedyś to było oznaką niechlujstwa może ale dzisiaj brody facetów sa mega zadbane i często nawet faceci dbają o nie dużo bardziej niż o swoje włosy na głowie :P Jeżeli też chcecie zapuścić brodę to przydadzą się wam na pewno do tego odpowiednie kosmetyki. Na stronie https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/zestawy/ znajdziecie takie właśnie produkty jak i również szampony i odżywki do włosów

Re: Moda męska? Interesuje Was?

PostWysłany: 23 Sty 2018, 21:01
przez leoonarrd21
Oczywiście, że jako mężczyznę bardzo interesuje mnie moda męska. Lubię sie modnie i elegancko ubierać. Bardzo pomocna w takich działaniach jak sam zauważyłem może być dobrze stworzona Strona o modzie gdzie na pewno każdy facet znajdzie cos dla siebie. Chyba najlepiej inspiracji odnośnie stroju jest szukać właśnie w internecie