Strona 3 z 4

Re: sprzęty do stylizacji włosów

PostWysłany: 11 Paź 2017, 17:14
przez mozilll
Kupiłam ostatnio te prostownice babylissa i cudo. Bardzo szybko się nagrzewa i wystarczy raz pociągnąć. Estetycznie i profesjonalnie wykonana, ma bardzo dużo funkcji, w tym można kręcić jak lokówką. Polecam na prezent dla siebie ;)

Re: sprzęty do stylizacji włosów

PostWysłany: 23 Kwi 2018, 13:58
przez Miki9
Ja raczej nie używam zbyt wielu sprzętów, ale podstawą u mnie jest na przykład bardzo dobra szczotka do włosów. Ostatnio zamówiłam sobie taką na http://remy-hair.pl/szczotki-do-wlosow/ - jest świetna, włosy bardzo łatwo się rozczesują, a po czesaniu się nie elektryzują, co miało dla mnie ogromne znaczenie. Kupowałam akurat w tym sklepie, ponieważ mam włosy doczepiane i kupuję tam również kosmetyki do ich pielęgnacji, no a ostatnio zamówiłam własnie również szczotkę ;)

Re: sprzęty do stylizacji włosów

PostWysłany: 27 Kwi 2018, 08:14
przez CapelloStore_eu
Czasami warto mieć takie sprzęty w swoim domu i chodzi zarówno o prostownice jak i lokówkę czy dobrą suszarkę, mowa o sprzętach które nie zniszczą i nie osłabią struktury naszych włosów.

Re: sprzęty do stylizacji włosów

PostWysłany: 21 Cze 2018, 21:16
przez galaretka
Ale niestety takie sprzęty często niszczą nam włosy. Ja od prostownicy miałam bardzo przesuszone ale na szczęście Seboardin sobie poradził z tym - https://seboradin.pl/pl/17-seboradin-z- ... osmetyczna już wcześniej słyszałam że nafta kosmetyczna jest skuteczna na takie problemy ale dopiero jak sama wypróbowałam to uwierzyłam w 100%

Re: sprzęty do stylizacji włosów

PostWysłany: 20 Sie 2018, 17:22
przez anksa
Nie samym sprzętem wykonamy piękną fryzurę, powinniśmy mieć w swojej kosmetyczce także kosmetyki, które ją rozjaśnią i utwardzą, aby się nie rozpadała, a jakiej firmy one powinny być i jakie kupić, aby cena nie była zawyżona zobacz na blogu http://www.pozaistyl.pl/kosmetyki-do-stylizacji-wlosow/

Re: sprzęty do stylizacji włosów

PostWysłany: 20 Sie 2018, 18:42
przez yona21
ja też, chyba nie umiałabym nawet tym wszystkim się obsłużyć, a prostownice i suszarkę używam tylko na wielkie wyjścia bo czasem i na to nie starcza mi czasu;)

Re: sprzęty do stylizacji włosów

PostWysłany: 29 Sie 2018, 08:11
przez Smukła25
Teraz jest bardzo dużo dobrego sprzętu na rynku. Można zobaczyć na tej stronie https://mimari.com.pl/pl/c/Urzadzenia-Fryzjerskie/45 Jest w czym wybierać. Technologia która jest w nich wprowadzona jest coraz lepsza. Nie niszczą włosów. Kiedyś sprzęt był tylko oparty na ciepłym a wręcz gorącym powietrzu. Teraz wiem że są nawet z zimnym. Na pewno trzeba go dobrać do włosów jakie posiadamy.