Relaks po całym dniu pracy

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Relaks po całym dniu pracy

Postprzez arlett » 03 Kwi 2018, 08:58

Ja po pracy najczęściej czytam albo gram na gitarze. Ostatnio wpadłam na pomysł zakupu perkusji z DrumStore i chyba zacznę chodzić na lekcje gry. Trzeba coś robić po pracy :) Dla mnie leżenie przed telewizorem to najgorsza forma odpoczynku jaka istnieje.
Lubię się rozwijać, odpoczywać aktywnie dlatego cały czas szukam sobie zajęć.
arlett

Postprzez nina » 17 Kwi 2018, 16:46

Zwykle nie mam siły na sport, ale staram się przynajmniej na rowerze pojeździć. :)
nina

Postprzez jolajolka » 19 Kwi 2018, 13:03

w domu na werandzie z książką i lampeczką wina :)
jolajolka

Postprzez ana8 » 24 Kwi 2018, 16:49

Po całym dniu pracy lubię spędzać czas sama na przykład czytając książkę, albo ćwicząc. Nie powiem od czasu do czasu staram się też wyjść na przykład do teatru albo do kina. W Gdańsku jest co robić, w teatrze http://teatrszekspirowski.pl/trojmiejsk ... ulturalne/ organizowane są różnego rodzaju wydarzenia kulturalne, koncerty, spektakle, także zawsze można się wybrać. Najważniejsze to, aby nie marnować czasu, choć przyznam, że czasami lubię nic nie robić po prostu oglądać jakiś serial.
ana8

Postprzez śmieszkaa » 24 Kwi 2018, 21:15

Teraz z wiekiem to ja już lubię sobie w domu po pracy posiedzieć. Imprezy chyba już są za mną, ale wbrew pozorom siedzenie w domu też może być przyjemne. Tym bardziej jak ma się swoje ulubione filmy i to dostępne cały czas na https://www.upc.pl/telewizja/kup/pakiet ... inemax-hd/
śmieszkaa

Postprzez foszalorna » 25 Kwi 2018, 12:03

Ja lubię relaksować się towarzysko :) np przy grze w ping ponga. Kupiłam nawet stół to tenisa stołowego bo udało mi się go znaleźć w niezłej cenie na stronie: https://www.ceneo.pl/Stoly_do_tenisa i powiem, że to był strzał w 10! Teraz wszyscy pijemy kawe i gramy razem. Zawsze jest wesoło no i zdrowo bo to ruch. Ja mam ten za 349zł. Co nim sądzicie?
foszalorna

Postprzez prominek246 » 26 Kwi 2018, 23:29

Jeżeli myślałeś nad montażem anten to posiadamy coś dla Twoich potrzeb. Marka Satelight.pl to doświadczony dostawca takich instalcji. Zobacz tą firmę i nie niepokój sie o nic. Jedynie sprawdzone anteny przystosowane do Twoich potrzeb. Sprawdzony podmiot w specjalnościPolsce. Satelight.pl - najlepsze montaże anten.
prominek246

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości