Strona 6 z 12

Re: Relaks po całym dniu pracy

PostWysłany: 12 Lut 2018, 16:29
przez sosna
mnie relaksuje dobra muzyka, poranna kawa i wieczorne kakało w pięknym kubku, albo lampka wina;) no i jakaś dobra książka;)

Re: Relaks po całym dniu pracy

PostWysłany: 12 Lut 2018, 23:41
przez ewelinka
Ja najlepiej relaksuję się czytając książke :) Ostatnio zamówiłam osbie https://www.inbook.pl/everest-na-pewna- ... k-weathers. Niedługo zabieram sie do czytania, ale słyszałam same dobre opinie, także myślę, że też będzie mi się podobała

Re: Relaks po całym dniu pracy

PostWysłany: 15 Lut 2018, 23:21
przez ula777
Również uwielbiam gotować i jest to fajny sposób na zapomnienie się i jeszcze coś z tego wyjdzie :D
Ostatnio zainspirował mnie też blog https://mommy4tummy.pl . Przepisy nie tylko szybkie i smaczne, ale przede wszystkim przygotowane z myślą o zdrowym odżywianiu dzieci.

Re: Relaks po całym dniu pracy

PostWysłany: 16 Lut 2018, 22:32
przez asiula65
Moim zdaniem relaks po pracy jak najbardziej jest przydatny. Ja też dobrze odpoczywam słuchając muzyki . U mnie zaś Lady gaga http://fm.tuba.pl/artysta/Lady+Gaga sprawdza się rewelacyjnie. Relaks po całym dniu na pewno.

Re: Relaks po całym dniu pracy

PostWysłany: 22 Lut 2018, 14:31
przez kinokinia
Mnie bardzo relaksują ksiązki, więc staram sie codziennie znaleźć troche czasu na przynajmniej kilka stron ksiazki. Lepiej mi sie też zasypia jak zmęcze oczy drobnym druczkiem :)

Re: Relaks po całym dniu pracy

PostWysłany: 23 Lut 2018, 23:41
przez leoonarrd21
Dla mnie najlepszym relaksem po pracy jest dobra kawa i chwila przed telewizorem. Właśnie zastanawiam się nad zakupem jakiegoś ekspresu do kawy. Znajomy bardzo mocno poleca mi Ekspresy Jura. Co wy o tym sądzicie? Według was to też jest dobra firma i warto jej zaufać?

Re: Relaks po całym dniu pracy

PostWysłany: 26 Lut 2018, 12:10
przez Beauty-vital.pl
Można i w ten sposób, natomiast ja lubię spędzać czas aktywnie i zdecydowanie polecam w kwestii relaksu basen oraz bieganie- to mnie osobiście niesamowicie odpręża i pozwala pozbyć się stresu :)