Strona 1 z 3

Suplementy na wzrost mięśni

PostWysłany: 10 Mar 2017, 22:17
przez dziad
Czy ktoś z Was ćwiczących regularnie na siłowni bierze jakieś środki? Czy ktoś z Was korzystał z sterydów? Pytam, bo zastanawiam się czy produkty firmy alpha pharma są tutaj skuteczne i czy warto je stosować? Z tego co ludzie piszą w sieci, ponoć pomaga mocno w spalaniu tłuszczu jak i uwypuklaniu mięśni. Ktoś próbował i wypowie się na ten temat?

Re: Suplementy na wzrost mięśni

PostWysłany: 29 Sie 2017, 07:47
przez misi3k
Cześć,
a może ktoś z was używał jakiś sterydów na wzrost masy mięśniowej? Ostatnio czytałem o trenbolonie, tutaj są różne informacje na ten temat https://sportportal.pl/trenbolon-dziala ... boczne/Sam nie wiem czy warto zacząć to używać? Chciałbym żeby moja sylwetka była bardziej umięśniona i żeby zniknął nadmiar tłuszczu. Jeżeli ktoś z was próbował tego, to proszę o informacje co i jak?
Dzięki i pozdrawiam :)

Re: Suplementy na wzrost mięśni

PostWysłany: 08 Wrz 2017, 15:20
przez alta
Masz na myśli odżywki? Oj nie, nie polecam. Mają katastrofalny wpływ na zdrowie.

Re: Suplementy na wzrost mięśni

PostWysłany: 14 Wrz 2017, 15:03
przez tori
To chyba o sterydy chodzi. Z suplementami niewiele maja wspólnego..

Re: Suplementy na wzrost mięśni

PostWysłany: 07 Paź 2017, 20:25
przez Sylwianaa
Dokladnie - nie mozna mieszac i mylic sterydow (ktore sa naprawde szkodliwe!!) ze zdrowa i rozsadna suplementacja. Co np takiego zlego moze nam zrobic kreatyna - http://bodyhouse.pl/pol_m_Suplementy_Kreatyna-332.html - oczywiscie zazywana rozsadnie, zgodnie z dawkowaniem? - oprocz tego, ze ma pośredni wpływ na przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej?

Re: Suplementy na wzrost mięśni

PostWysłany: 30 Paź 2017, 13:19
przez montene
Suplementy to w ogóle rzecz szkodliwa i zbędna przy zdrowej diecie i ćwiczeniom.

Re: Suplementy na wzrost mięśni

PostWysłany: 12 Sty 2018, 12:04
przez misi3k
Hej,
proponuje kreatynę, to najlepszy sposób na powiększenie swoich mięśni. Możecie o niej poczytać na http://zdroow.pl/kreatyna-podstawowe-informacje/ Dla mnie bardzo pomogła, wreszcie mam świetny brzuch i mocno zbite uda :)