Akcesoria dla domu i dzieci

Re: Akcesoria dla domu i dzieci

Postprzez robson25 » 13 Paź 2017, 13:10

Ciekawe dla dzieci napewno są łóżka piętrowe, nie dawno takie modle mnie urzekły https://senso24.pl/lozko-pietrowe.html Chętnie coś takiego kupiła bym dla swojej córeczki, której włąśnie remontujemy pokój i prawdopodobnie będziemy wymieniać cały wypoczynek m.i.n. też łóżeczko, bo trochę wyrosła już ze starego.
robson25

Miejscowość: Chocianowiec

Postprzez śmieszkaa » 18 Paź 2017, 15:55

dla dziecka do pokoju to może warto pomyśleć o jakiś dekoracjach typu kolorowe balony? Bardzo duży ich wybór jest na https://godanparty.pl/ :)
śmieszkaa

Postprzez donna » 23 Paź 2017, 12:06

Czasem mi się wydaje, że zbyt dużo tych rzeczy gromadzimy wokół siebie. Gadżetów i przedmiotów, które odciągają nas od prawdziwie istotnych spraw.
donna

Postprzez dankalol » 02 Lis 2017, 10:54

Jeśli chodzi o ciekawe akcesoria do pokoju dziecięcego to bardzo rozbudowaną ofertę znajdziecie też w internetowym sklepie 5.10.15 https://www.51015kids.eu/akcesoria-zabawki/kategorie/pokoj-dziecka. Mi się zawsze ten sklep kojarzył jedynie z ubrankami ( notabene tam też się ubieramy ). Ale warto przejrzeć ich e-sklep bo dział z zabawkami i akcesoriami robi wrażenie :) No i zamawiając w sieci po 2 dniach przesyłka dociera do domu :)
dankalol

Postprzez dora » 03 Lis 2017, 14:45

Ale masz na myśli zabawki? Bo nie bardzo rozumiem, jakie akcesoria masz na myśli.
dora

Postprzez KjakKornik » 07 Lis 2017, 14:09

dora napisał:Ale masz na myśli zabawki? Bo nie bardzo rozumiem, jakie akcesoria masz na myśli.

Pewnie chodzi o dodatki i akcesoria do dekoracji wnętrz. Zajrzyj sobie koniecznie na stronę. Znalazłam tam właśnie świetne rzeczy do wystroju pokoju mojego maluszka. Naprawdę warto się rozejrzeć, bo to nie zwykłe pluszaki, tylko wszystko w klimacie jak na MagiaPolnocy.pl Wiecie o co chodzi? Skandynawski styl :D
Zapraszam Was na moją stronę.
Awatar użytkownika
KjakKornik

Postprzez Morskafala » 07 Lis 2017, 14:10

KjakKornik napisał:
dora napisał:Ale masz na myśli zabawki? Bo nie bardzo rozumiem, jakie akcesoria masz na myśli.

Pewnie chodzi o dodatki i akcesoria do dekoracji wnętrz. Zajrzyj sobie koniecznie na stronę. Znalazłam tam właśnie świetne rzeczy do wystroju pokoju mojego maluszka. Naprawdę warto się rozejrzeć, bo to nie zwykłe pluszaki, tylko wszystko w klimacie jak na MagiaPolnocy.pl Wiecie o co chodzi? Skandynawski styl :D

Strony nie znam, ale Magię Północy kojarzę, bo mają niezłe dodatki :)
Awatar użytkownika
Morskafala

Miejscowość: Warszawa

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości