Nowoczesna kuchnia

Re: Nowoczesna kuchnia

Postprzez rita » 06 Lut 2018, 20:42

"janik" napisał:A co powiedzielibyście o zastosowaniu w kuchni tapety ściennej?

Odpada, w kuchni się nie sprawdzi. Mówię to z własnego doświadczenia, kwestia paru miesięcy i się zaczęła odklejać. Teraz mam wymalowane ściany duluxem easycare kuchnia i łazienka i jest ok. Wilgoć nie ma żadnego wpływu, nie ma zacieków i jest czysto
Awatar użytkownika
rita

Postprzez FrankieeFran » 20 Lut 2018, 17:31

Na pewno przydadzą wam się sprzety kuchenne, które to muszą stanąć w każdej praktycznie kuchni, niezależnie od stylu w jakiej ją urządzacie. Poczytajcie sobie o takich sprzętach agd na stronce https://www.sklep.savpol.pl/blog/dwa-ni ... rnika.html Głównie są to rzeczy do amatorów słodkich wypieków
FrankieeFran

Postprzez wokip » 22 Lut 2018, 17:58

Ja wolę postawić na coś klasycznego co nigdy nie wychodzi z mody.Myślę, że takie na pewno są białe meble kuchenne . W sumie pasują do wszystkiego, a od wielu lat są na topie. Dlatego też koniecznie weź je pod uwagę podczas remontu kuchni :)
wokip

Postprzez Agusiek55 » 28 Lut 2018, 20:24

Teraz coraz bardziej popularne są dywany, a może nawet takie mniejsze dywaniki w kuchni. W nowoczesnej kuchni dodają fajnego klimatu. Nie mogą to być jednak zwykłe dywany, tylko dywany syntetyczne. Wszystko opisane macie na blogu o dywanach https://carpetoutlet.pl/blog/jaki-dywan ... i-jadalni/ Jak szukacie pomysłów na kuchnie i inne pomieszczenia w domu to zajrzyjcie pod ten adres
Agusiek55

Postprzez leoonarrd21 » 01 Mar 2018, 13:28

Osobiście uważam, że w nowoczesnej kuchni powinny być jak najbardziej nowoczesne rozwiązania, I mówię tu nie tylko o sprzęcie ale także na przykład o ścianach. Zamiast je malować zdecydowałabym się na przykład na fototapety do kuchni. Co o tym sądzicie? Według was to dobry pomysł? Moim zdaniem mogłyby one dodać na prawdę ciekawego klimatu do tego pomieszczenia!
leoonarrd21

Postprzez foszalorna » 04 Mar 2018, 21:18

Jak chcesz żeby było nowocześnie, to kup takie proste rzeczy, bez ozdób i na czasie np kuchnia indukcyjna. Płaska, czarna a ja chcesz wiedzieć, co tam teraz jest w sklepach to wejdź na stronę https://www.ceneo.pl/oferty/kuchenka-in ... lnostojaca tam takich fajnych kuchenek jest kilka, Myślę, że te Beko są ok. Do tego kup jednolite dodatki- zastawa, rolety, a w ciemnym kącie sztuczny ale ładny kwiat. To super połączenie.
foszalorna

Postprzez Barbasia » 06 Mar 2018, 11:55

Mi już od jakiegoś czasu marzyły się nowe meble w kuchni i w końcu udało mi się zamówić to, czego szukałam. Postawiłam na meble na wymiar od firmy EM-Meble, bo tylko taka opcja wchodziła w grę w mojej małej kuchni. Była to jednak świetna decyzja, bo meble są przepiękne i się dobrze sprawdzają.
Awatar użytkownika
Barbasia

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] oraz 0 gości