depilacja laserowa na pachy

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

depilacja laserowa na pachy

Postprzez kika75 » 01 Gru 2011, 00:39

Jestem w trakcie depilacji laserowej na pachy -dwa zabiegi mam za sobą wykonuje go w salonie futuro w wawie okazja bo trwają promocje na ten zabieg .Ile trzeba wykonać zabiegów aby włoski już nie odrastały ???
kika75

Re: depilacja laserowa na pachy

Postprzez karina » 02 Sty 2012, 09:11

Włosy zawsze odrosną, tylko że po laserze dłużej to trwa, ja skorzystałam z Gruponu, zawsze trochę taniej.
Ostatnio edytowany przez karina, 24 Lut 2014, 15:39, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
karina

Miejscowość: Warszawa

Postprzez Kalla » 25 Mar 2012, 11:43

zeby nei odrastaly robi sie pozniej zabieg podtrzymujacy raz na rok :-)
Kalla

Postprzez Nati123456 » 23 Kwi 2012, 20:52

Ja nie polecam tego typu zakupów na Gruponach i innych podobnych :( zawsze ta niższa cena odbija się na jakości czego niestety sama doświadczyłam :(
Kosmetyczka zajmowała się mną jakieś...10 minut...? Zrobiła to niedokładnie i więcej krzywdy niż pożytku mi zrobiła :(((

Koleżanka poleciła mi BeautifulSkin i tam wyszłam na prostą :))))
Nie jest to przyjemna sprawa - ale wychodzę z założenia że lepiej raz się pomęczyć żeby dłużej mieć spokój :D
Spróbujcie w gabinecie do którego ja chodzę :) www.beautifulskin.info.pl
Nati123456

Postprzez jolkafasolka » 05 Sie 2012, 17:57

polecam Klinikę BBC i ich laser diodowy.
Po doświadczeniu z IPL - porażka żadnych efektów, po Gruponach, które nie warto kupować bo to wywalone taniej pieniądze w błoto - jakośc usług beznadzieja szybko, byle jak i niedokładnie. Postanowiłam za namową kolezanki pójść do Kliniki BBC bo ona tam wypróbowała laser i była zachwycona. I potwierdzam laser diodowy u nich jest super i naprawde działa. a ja do Hiszpanii na wakacje nie zabierałam maszynki do golenia bo poprostu jej nie potrzebowałam. Jolka
jolkafasolka

Postprzez ania19861 » 18 Wrz 2012, 11:16

Szczerze to nie odważyła bym się na taki zabieg, ponieważ boję się skutków ubocznych. Mam wrażliwą skórę a słyszałam, że w takim przypadku raczej odradzają zabiegi tego typy...
Profesjonalna i skuteczna firma dermokosmetyków Avene
porcelanadla wszystkich
ania19861

Postprzez Specjalista Aspazji » 05 Gru 2014, 18:49

Zasada działania lasera do depilacji polega na niszczeniu mieszka włosowego za pomocą światła laserowego. Wiązka energii przenika w głąb skóry, jest pochłaniana przez melaninę (barwnik) i zamieniana na energie cieplną - dzięki temu jest niszczona macierz włosa.
Każdy włos w ciągu swojego życia przechodzi tzw. 3 fazy wzrostu. Wiąże się to z wykonaniem minimum 3 zabiegów laserowych, w wyznaczonych odstępach czasowych. Czas trwania zabiegu laserowego usuwania owłosienia zależy od powierzchni depilowanej.
Awatar użytkownika
Specjalista Aspazji

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości