Strona 7 z 11

Re: depilacja laserowa na pachy

PostWysłany: 23 Gru 2017, 05:53
przez dankalol
Ja we Wrocławiu robiłam zabieg w Skinlogica i tam też pracują na laserze diodowym. Faktycznie zabieg bardzo ok - praktycznie nie czułam nic co sprawiałoby mi dyskomfort. Przede mną jeszcze 3-4 zabiegi ale już widzę sporą różnicę i nie mogę się doczekać aż moje owłosienie z okolic bikini zniknie na zawsze :)

Re: depilacja laserowa na pachy

PostWysłany: 05 Mar 2018, 22:33
przez migotka89
Depilacja lasorowa to najlepsze rozwiązanie dla kobiet! Nawet się nie zastanawiaj, bo warto :) Wygoda, oszczędność czasu i komfort. Jeśli szukasz sprawdzonego miejsca to polecam http://sienkiewicza.estetyka-dayspa.pl/ - mną zajęli się świetnie.

Re: depilacja laserowa na pachy

PostWysłany: 06 Mar 2018, 11:00
przez rasty
chyba najbardziej opłaca się własny depilator, mam ipl babyliss, koszt niższy niż chodzenie na zabiegi, odpada mi też czas na dojazdy i robię sobie iedy mi pasuje, włosków odrasta mi już niewiele i tez są mało widoczne, w wakacje będę mogła zapomnieć o goleniu nóg czy pach

Re: depilacja laserowa na pachy

PostWysłany: 07 Mar 2018, 13:32
przez Juuula
rasty napisał:chyba najbardziej opłaca się własny depilator, mam ipl babyliss, koszt niższy niż chodzenie na zabiegi, odpada mi też czas na dojazdy i robię sobie iedy mi pasuje, włosków odrasta mi już niewiele i tez są mało widoczne, w wakacje będę mogła zapomnieć o goleniu nóg czy pach


Mam dokładnie tak samo. Kupiłam sobie depilator IPL Philipsa. Teraz jestem po czterech "naświetleniach" przygotowawczych, które robiłam w odstępach dwutygodniowych. Widzę, że włoski odrastają znacznie słabsze i mniej widoczne oraz, że jest ich przynajmniej 2/3 mniej. Do wakacji efekt powinien być taki, że o goleniu zapomnę na kilka tygodni.
Oczywiście nie trzeba mnie przekonywać o wygodzie salonu, gdzie pani wykona cały zabieg, a ja się będę w tym czasie relaksować. To oczywiste dla każdego. Do mnie przemawia cena, bo wydałam 885 zł, co mi wystarczy na jakieś 7 lat. Wybrałam jeden z prostszych modeli, bo te o kilkaset zł droższe różnią się czasami tylko futerałem lub niewielką różnicą w końcówkach. Dla mnie to nie był powód do wydania 500 zł więcej.
Trzeba tylko wiedzieć, że depilacja światłem nie nadaje się dla blondynek i rudych kobiet. Najlepiej jak włosy są ciemne na jasnej skórze.

Re: depilacja laserowa na pachy

PostWysłany: 09 Mar 2018, 10:34
przez Aniska34
Korzystam z depilacji laserowej pach i w Laser Delux. Jestem bardzo zadowolona z efektów zabiegów. Wybrałam właśnie to miejsce ponieważ mają tam
laser light sheer, o którym bardzo dużo słyszałam. Sugerowałam się też opinią o Laser Delux, która naprawdę zrobiła na mnie świetne wrażenie. Przecież tyle osób nie może się mylić :) Podsyłam Wam kontakt, ponieważ mają salony w całej Polsce https://www.laserdelux.pl/lodz/depilacja-laserowa Napewno na depilacji pach nie skończę.

Re: depilacja laserowa na pachy

PostWysłany: 12 Mar 2018, 13:20
przez monika.kwiecien
czy to bolesny zabieg?

Re: depilacja laserowa na pachy

PostWysłany: 14 Mar 2018, 09:59
przez Magnavita.pl
Wiele zależy od studia kosmetycznego na jakie się zdecydujesz, generalnie zabieg laserem jest ciut bolesny, ale też bez przesady i moim zdaniem warto przeboleć na rzecz tego aby mieć spokój z włosami na całym ciele.