depilacja laserowa na pachy

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: depilacja laserowa na pachy

Postprzez aciunia » 10 Lis 2015, 15:36

Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z depilacji laserowej, bo nie trzeba się męczyć z tymi wszystkimi piankami, golarkami, a przy depilatorze ja bardzo cierpię i zagryzam ręcznik. Mimo, że laserowo jest drogo i trzeba kilka zabiegów zrobić zanim będzie jakiś fajny efekt tego, ale na lato to jest super sprawa. Przynajmniej można normalnie na plażę wyjść nie martwiąc się o zarośnięte pachy, albo inne miejsca. hihi :D

Ja ogólnie zawsze na takie zabiegi chodzę tutaj http://www.katlejadayspa.pl/depilacja-laserowa/ i jestem bardzo zadowolona. :)
aciunia

Postprzez Sabina » 12 Lis 2015, 16:18

Witajcie z tego co się orientuje to chyba około 10 zabiegów. Zabieg jest dość trwały i dość długo si,e utrzymuje. Efekty murowane. Generalnie nie stosowałam na pachy tylko w okolicach bikini oraz na nogach w lecie. Także byłam bardzo zadowolona bo na wakacjach w ogóle nie musiałam używać maszynki. Polecam.
Sabina

PROMOCJA VECTUS

Postprzez ekertbeautyspa » 20 Sty 2016, 10:18

VECTUS Pakiet laserowego usuwania owłosienia
-30% zniżki!

Od poniedziałku 18 stycznia
Do poniedziałku 29 lutego

BĄDŹ GŁĄDKA NA LATO!
Ekert Beauty&SPA
633 631 111
ekertbeautyspa

Postprzez monika.kow79 » 29 Sty 2016, 10:05

Witam. Fakt, że depilacja laserowa nie należy do najprzyjemniejszych, ale to prawda to prawda jest skuteczna. U mnie wystarczyły 4 zabiegi, a efekt na razie nie wymaga korekty. Polecam salon Silk Touch w Lublinie. Z tego co wiem sieć tych salonów jest w całej Polsce. Polecam właśnie ten salon.
monika.kow79

Postprzez renatka766 » 03 Lut 2016, 11:33

Ja stosowałam ten zabieg 3 razy, ale dużych rezultatów nie dawało, więc zrezygnowałam, bo trochę kosztowny biznes.
renatka766

Postprzez iwonra » 05 Mar 2016, 08:32

Ja kupuję po prostu paski do depilacji ciała. Efekt utrzymuje się trochę a nie kosztują aż tak dużo co lasery :)
iwonra

Postprzez gosiaczek89 » 14 Kwi 2016, 10:45

Nikt nigdy nie odpowie ile potrzeba zabiegów. Jedna będzie miała problem z głowy, albo z pachy :D po 3 zabiegach, a druga dopiero po 10. To wszytsko zależy od wielu czynników. Od tego jaki to jest salon i czy używają dobrej mocy wiązki lasera (niektóre salony, specjalnie zaniżają moc, żeby tych zabiegów było więcej), od tego jaki kolor mają włosy (im ciemniejsze tym lepsze), jaki kolor ma skóra (im jaśniejsza tym lepsza), od tego jaki jest poziom hormonów (TSH oraz płciowych). Najlepsze efekty depilacji zauważają kobiety o wyglądzie królewny śnieżki (brunetka z jasną karnacją) i z odpowiednim poziomem hormonów.
gosiaczek89

Miejscowość: Łódź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości