Strona 6 z 11

Re: Wyposażenie magazynu

PostWysłany: 11 Lip 2018, 16:34
przez Vanesska
Moze nie jest to niezbedne wyposazenie magazynu, ale na pewno ulatwi prace i usprawni poruszanie sie po magazynie. Mam na mysli odpowiednie oznakowanie - spojrzcie np na te tabliczki: http://akcept.com.pl/identyfikacja-biura-148.html Mozna zamowic dowolny napis, na jednej z wielu powierzchni (metal, szklo, drewno). Na pewno dzieki odpowiedniemu oznakowaniu magazynu - praca w nim bedzie przebiegac sprawniej.

Re: Wyposażenie magazynu

PostWysłany: 31 Lip 2018, 20:56
przez naglan
W magazynie wyposażenie musi być bardzo dobre, wytrzymałe przede wszystkim. Jeśli chodzi o regały to te https://www.e-regaly.pl/ są w sam raz ze względu na ciężar jaki mogą udźwignąć. Nawet 500kg, są i takie modele

Re: Wyposażenie magazynu

PostWysłany: 18 Sie 2018, 16:35
przez wygibaska
Do magazynu mogę doradzić dobre opakowania, jak np. skrzynie plastikowe. Można je znaleźć tutaj: https://www.boxpack.pl/. Bardzo szeroki wybór, można też dopasować skrzynię do tego, co miałoby się w niej znajdować, bo są tam nawet opakowania na ryby.

Re: Wyposażenie magazynu

PostWysłany: 25 Sie 2018, 16:00
przez Miki9
A jeśli chodzi o hale magazynowe, to wolicie je wynajmować, czy macie swoje własne? My planujemy właśnie budowę takiej hali magazynowej i chcemy skorzystać z oferty firmy Depenbrock Polska na http://depenbrock.pl/oferta/budownictwo-przemyslowe-i-budowa-hal. Firma ta już od wielu lat zajmuje się projektowaniem oraz budową hal magazynowych, więc wydaje nam się, że warto by było im zaufać... a Wy jak sądzicie? Lepiej zdecydować się na budowę takiej hali czy jednak ją wynająć od innej firmy?

Re: Wyposażenie magazynu

PostWysłany: 27 Wrz 2018, 14:22
przez kabix179
Kiedy szukasz wsparcia w inwestycjach inżynieryjnych to proponuję Haraton Polska. Podstawowymi grupami produktowymi są: odwodnienia liniowe, separatory, rozsączanie, retencja. Obszar kraju jest obsługiwany przez naszych 12 przedstawicieli techniczno-handlowych, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie. Olbrzymie doświadczenie sprawiło, że firma Hauraton jest dziś w czołówce europejskich producentów tych specjalistycznych systemów. Hauraton buduje najlepsze możliwe rozwiązania techniczne dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Re: Wyposażenie magazynu

PostWysłany: 06 Paź 2018, 18:52
przez SteffAnja
I jak tam stoicie z takimi sprawami. Jedną z podstawowych rzeczy jest oprogramowanie do magazynu. Dzięki temu możecie skutecznie zarządzać takim miejscem. Powinniście też zajrzeć na stronie http://futurelogistics.pl mają tam kompleksowe wyposażenie do takich miejsc. Proponują oni zarówno meble, urządzenia, bramy przemysłowe, a także usługi projektowe i budowlane

Re: Wyposażenie magazynu

PostWysłany: 09 Paź 2018, 10:40
przez Roarrra
Wiadomo, że bez odpowiedniego oprogramowania ciężko będzie prowadzic własny magazyn. Zainteresujcie się tego typu rzeczami jeżeli macie swoje magazyny, albo myślicie o otworzeniu takiego biznesu. Firma Nav24 proponuje nowoczesne oprogramowanie dla biznesu Systemy ERP spawdzają się w wielu rodzajach mniejszych, średnich, ale i także w tych największych firmach.