Strona 3 z 14

Re: Ciąża

PostWysłany: 30 Wrz 2017, 20:03
przez ewelinka
a miałyście może problem z pękającymi sutkami? ja niestety teraz mam... kupiłam ten krem http://mamas.com.pl/produkt/masc-na-pekajace-sutki/ podobno zawsze jest to jakaś ulga. macie może jeszcze jakieś sposoby żeby trochę sobie ulżyć?

Re: Ciąża

PostWysłany: 04 Paź 2017, 11:12
przez Kornelia00
Ja strosuje kremy typowe dla kobie w ciąży - są bezpieczne

Re: Ciąża

PostWysłany: 06 Paź 2017, 09:53
przez Grotabryza.eu
Dokładnie tak, są specjalne serie kosmetyków do pielęgnacji skóry podczas kresu ciąży, warto poszukać zacząć stosować. Fakt, że nie należą do tanich ale jeżeli wybierzemy te odpowiednie to efekty będą naprawdę widoczne.

Re: Ciąża

PostWysłany: 30 Paź 2017, 16:15
przez poledancerka
Mnie w trakcie ciąży bardzo bolały wszystkie mięśnie. często mój mężczyzna masował mnie wieczorami bo ból był nie do wytrzymania ! Kiedyś zrobił mi niespodziankę i kupił taki olejek do masażu https://kontigo.com.pl/olejek-do-masazu ... -5138.html dziewczyny nie wiem jak wy ale ja uwielbiam zapach borówek! do tego super nawilża no i jest naturalnym kosmetykiem :)

Re: Ciąża

PostWysłany: 30 Paź 2017, 20:38
przez kejti83
Ciało w czasie ciąży wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Ale nie tylko od zewnątrz, ale i od wewnątrz. Jeśli chodzi o dietę przyszłej mamy to sporo ciekawych artykułów można znaleźć tutaj http://emaluszki.pl/. Warto poczytać.

Re: Ciąża

PostWysłany: 30 Gru 2017, 21:38
przez śmieszkaa
mnie w ciąży tylko na początku męczył niedobór żalaza. Początkowo myślałam że przyjmowanie suplementów w takim okresie to nie jest dobry pomysł. Ale lekarz wyprowadził mnie szybko z błędu i zapisał mi dicofer. Szybko uzupełniłam swoj niedobór, a teraz przyjmuję profilaktycznie ten suplement :)

Re: Ciąża

PostWysłany: 15 Mar 2018, 09:33
przez EmmiliaF
Bedąc w ciąży trzeba dbac o swoje zdrowie podwójnie, bo nie tylko za siebie ale i także za swojego maluszka;) Co do takich rzeczy to jak najbardziej polecam, ale również zachęcam do wykonania badań prenatalnych. Dzięki nim możecie wcześnie wykryć już bardzo poważne schorzenia u dzieci. Lepiej się o tym jak najwcześniej dowiedzieć. W klinikach http://www.gyncentrum.pl/koszty-leczenia możecie zrobić takie właśnie badania. Również ich zadaniem jest leczenie niepłodności.