Strona 1 z 10

Pomoc psychologa?

PostWysłany: 02 Gru 2016, 14:00
przez merka142
Jeśli ktoś z Ws potrzebowałby pomocy psychologa, to mogę Wam jednego polecić. Jest to psycholog z Warszawy: https://www.sensity.pl/ , który zajmuje się m.in. terapią indywidualną, małżeńską, a także prowadzi terapię online. Naprawdę warto, bo sama korzystałam z pomocy psychologa i chodziłam a terapię indywidualną. Psycholog pomógł mi zrozumieć, na czym polegają moje problemy i skąd się one wzięły.

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 21 Gru 2016, 11:54
przez sylwia22
Z Warszawy to znam jeszcze http://psychomedic.pl/psycholog-warszawa/ Słyszałam, że są najlepsi. Klinika na wysokim poziomie. A co do wizyt u psychologa są bardzo potrzebne, jeśli człowiek sam ze sobą sobie nie radzi. Nie ma co czekać, w momencie załamania lub zagubienia. Trzeba działać.

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 23 Gru 2016, 22:22
przez Sylwianaa
Teraz to nic dziwnego, że korzysta się z pomocy psychologa. Żyje sie w takim tempie, że czasem łatwo się zatracić. W Krakowie terapie krótko i długoterminowe prowadzi Piotr Wereszczyński http://krajowy.biz/firma,krakowskipsychologpl . Moja przyjaciółka do niego chodziła po niespodziewanej utracie pracy, załamała się i miała myśli samobójcze. Pan Piotr wyciągnął ją z dołka, dzięki terapii wróciła do normalnego życia.

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 02 Sty 2017, 15:58
przez Natan54n
chyba kazdemu moze zdarzyc się pomoc

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 16 Mar 2017, 07:11
przez arlett
Dokładnie, każdy może potrzebować psychologa i to żaden wstyd. Jeśli jednak się wstydzisz umów się na psychoterapię online np u Pani Aleksandry Korotko na http://bezproblemowo.pl/ Oferta jej usług jest bardzo atrakcyjna. Pani Aleksandra posiada duże doświadczenie i pomogła już wielu osobom.

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 29 Mar 2017, 12:14
przez julka
Coraz częściej można korzystać z pomocy psychologa przez internet. Według mnie to dobry pomysł, bo często ludzie mają problem z otworzeniem się na drugiego człowieka i ciężko przełamać strach, by opowiedzieć komuś o swoich problemach, lękach. Sama miałam potrzebę skorzystania z pomocy psychologa i zdecydowałam się na edoktor24. Bez stresu opowiedziałam o swoich kłopotach i po kilku takich sesjach poczułam się o wiele lepiej :)

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 13 Maj 2017, 22:30
przez Malina
julka napisał:Coraz częściej można korzystać z pomocy psychologa przez internet. Według mnie to dobry pomysł, bo często ludzie mają problem z otworzeniem się na drugiego człowieka i ciężko przełamać strach, by opowiedzieć komuś o swoich problemach, lękach. Sama miałam potrzebę skorzystania z pomocy psychologa i zdecydowałam się na edoktor24. Bez stresu opowiedziałam o swoich kłopotach i po kilku takich sesjach poczułam się o wiele lepiej :)


Osobiście mam mieszane uczucia co do takich terapii przez Skype ale jak ktoś chce czy też musi tak to załatwić to czemu nie. Ważne by pomagało :) Wygadać się można nawet przez telefon czy zwykłym czacie ale takiej terapii ADHD online to już sobie nie wyobrażam. Zobacz na http://agatabrzezinska.pl/leczenie-dzieci-z-adhd/ - metody oparte na Biofeedback opisane tam wymagaja jednak bezpośredniego kontaktu.