Strona 2 z 10

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 05 Cze 2017, 19:04
przez melta44
A jeżeli potrzebujecie specjalisty z Lublina, to mogę Wam poradzić Panią psycholog Agatę Poręba. Taka psychoterapia Lublin może pomóc przy różnych zaburzeniach, ale też będzie można pokonać swoje lęki. Myślę, że warto spróbować, bo samemu to z żadnych problemów się nie wyjdzie.

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 27 Cze 2017, 11:21
przez Alien
Jeśli ktoś się postara, to da radę i sam, jednak pomoc specjalisty rzeczywiście w bardzo dużym stopniu okazać się może pomocna. Ja jednak postawiłbym na naprawdę sprawdzonego psychologa, który pomaga ludziom, których spotkały w życiu różne tragedie i nieszczęśliwe wypadki. Ja sam korzystałem kiedyś z pomocy wrocławskiego psychologa http://psycholog-wroclaw.pl/ i na dzień dzisiejszy jestem zadowolony z całej terapii, a do tego czuję się naprawdę dobrze.

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 26 Sie 2017, 19:46
przez Sylwianaa
Sporo osób wstydzi się skorzystac z pomocy psychologa i to im odbiera szansę na rozwiązanie problemu. W sumie ja też miałam kłopot z umówieniem sie na wizytę - paraliżował mnie ogromny strach przed spotkaniem i opowiadaniem obcej osobie o swoich problemach. Kumpela podrzuciła mi pomysł z konsultacjami online. Na poczatku trechę sceptycznie byłam do tego nastawiona ale postanowiłam spróbować. Zapisałam się na konsultację na stronie Bezproblemowo https://bezproblemowo.com/psychoterapia-on-line/ . No i cóz... trochę żałuję, że wcześniej na to nie wpadła. Te konsultacje dały mi bardzo wiele. I co najważniejsze - przez neta ma się 100% dyskrecji.

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 05 Wrz 2017, 17:52
przez Dzennika5
Ciekawy opcja od tej firmy bezproblemowo. Ja sama na pewno nie poszłabym na wizytę u psychologa, bałabym się jeszcze że ktoś mnie zauważy:P A konsultacje on-line czy też telefoniczne to nie tylko wygoda ale jak wspomnieliście anonimowość. A powiedzcie mi czy macie może doświadczenie z wysyłaniem kogoś do psychologa? Mam w rodzinie osobę z problemami alkoholowymi i nie wiem jak się za to zabrać

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 24 Paź 2017, 18:03
przez adik356
Warto też pomyśleć, o wizycie online https://psychomedic.online/ . Jeśli nie mamy na tyle odwagi, żeby udać się osobiście do psychologa, taka opcja to naprawdę dobre rozwiązanie. W domu zawsze łatwiej się przełamać. Sama klinika też cieszy się bardzo dobrymi opiniami.

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 12 Lis 2017, 22:04
przez ElNino
Nieraz pomoc psychologa jest niezbędna. Sa w życiu takie sytuacje, że po prostu sobie nie radzimy sami. Ja kilka miesięcy temu miałam poważny kryzys w związku. W zasadzie myśleliśmy o rozstaniu, chociaż żadne z nas nie było w stanie podjąc tej decyzji. W końcu uznaliśmy, że spróbujemy ratować związek i że terapia dla par Warszawa to nasza ostatnia deska ratunku - jak się nie uda to nikt do nikogo nie bedzie miał pretensji. I wiecie co ? Udało się. Włożyliśmy w to sporo pracy ale się udało. Dziś nadal jesteśmy małżeństwem.

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 14 Lis 2017, 08:24
przez slavio657
a po co ten psycholog

___________________
http://www.escorts-girls.com