Strona 3 z 5

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 15 Gru 2017, 15:05
przez nataliaa873
Jak najbardziej warto udać się do psychologa, to nie powód do wstydu. W przypadku mniej poważnych problemów warto rozważyć psychoterapię online zamiast klasycznej - jest po prostu wygodniejsza i tańsza. Na https://psychomedic.online prowadzą takie terapie online - mają świetne opinie, więc chyba warto.

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 23 Gru 2017, 09:55
przez Miki9
Psycholog może nam pomóc w wielu różnych problemach, ale takie zaburzenia jak nerwica czy tez depresja mogą mieć również podłoże neurologiczne, dlatego też warto byłoby przebadać się u neurologa. Na stronie WarszawaNeurolog.pl można zapisać się na wizytę do cenionego specjalisty - doktora Piotra Ślifirczyka, który zajmuje się diagnozą oraz leczeniem własnie tego typu schorzeń. Lekarz ten ma bardzo dobre rekomendacje od swoich pacjentów, więc myślę, że warto mu zaufać ;)

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 11 Sty 2018, 15:10
przez tomcio111
Sporo osób myśli, że poradzi sobie sama z problemem, jednak to wymaga wielu zmian o których nawet nie myślimy. Zapraszam do kontaktu, z przyjemnością pomogę w takich sytuacjach jak: leczenie lęków, leczenie zahamowań, leczenie objawów depresji, leczenie problemów psychosomatycznych, trudności w budowaniu relacji, kryzysy, stres - http://psychoterapeutawpoznaniu.pl/

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 12 Sty 2018, 19:29
przez teresa30
Pomoc psychologa jest często niezbędna - na ogół problem sam się nie rozwiąże, potrzebna jest pomoc specjalisty. W poważniejszych problemach lepiej jednak udać się do psychologa, może być bowiem potrzebna farmakoterapia. W razie czego w W-wie dobrych specjalistów mają w klinice PsychoMedic, tu https://psychomedic.pl/psychiatra-warszawa/ można się z nimi skontaktować.

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 15 Sty 2018, 18:31
przez wiola438
Też czytałam o nich same dobre opinie. Zapisać się możesz przez ich stronę https://psychomedic.pl/psycholog-warszawa . Przyjmują też przez weekend.

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 14 Lut 2018, 15:00
przez znudzona
Jeśli mowa o leczeniu depresji, to nikt sobie sam nie pomoże. I nie wierzę w leki reklamowane w tv. Należy się udać np tu Prywatny ośrodek terapii uzależnień Tu znajdzie się fachową pomoc, dobrane zostana leki i terapie. Przeciętnie terapia trwa 8 tygoni przez 6 godzin dziennie. Trzeba pamietać ze depresja ma różne podłoża i nie ma jednego cudownego środka. A nieleczona może doprowadzić do tragedii.

Re: Pomoc psychologa?

PostWysłany: 15 Lut 2018, 12:23
przez aleksandrace
Ja również uważam, że warto udać się po pomoc, gdy pojawiają się jakieś problemy. Bardzo często zapominamy o własnym zdrowiu i skupiamy się wyłącznie na załatwianiu bieżących spraw bez spojrzenia długofalowego. Brak czasu, stres oraz liczba rzeczy do zrobienia mogą odbierać chęci i motywacje. Specjaliści tacy jak psychoterapeuta mogą pomóc w zrozumieniu czego tak naprawdę potrzebujemy. Strony takie jak http://psychoterapiazacisze.pl/ oferują poradę oraz pomoc w poznaniu siebie i zrozumieniu swoich potrzeb. Psychoterapia pomogła już wielu osobom, warto spróbować.