Strona 13 z 18

Re: Dom czy mieszkanie?

PostWysłany: 01 Lip 2018, 17:58
przez aleks454
Kupno mieszkania to wazna dcyzja w zyciu kazdego . Jest to spory wydatek , dlatego trzeba tę decyzje dobrze przemyslec. Ze swojej strony chciałbym Wam polecic http://ronson.pl/tips/dlaczego-warto-wy ... weloperem/ , poniewaz uwazam ze maja bardzo dobre oferty mieszkan. Polecam serdecznie.

Dom czy mieszkanie?

PostWysłany: 03 Lip 2018, 07:23
przez Beryl213
Wiele osób stawia na własny dom. Zdania są podzielone. Każdy woli coś innego. Ja jestem za mieszkaniem, jednak jak narazie wynajmuję mieszkanie w Katowicach. Jako że jestem studentem to wybieram uważnie, patrząc na cenę i lokalizację do pobliskich uczelni. Zobaczcie sobie na pokoje studenckie katowice - może też was zainteresuje ta oferta.

Re: Dom czy mieszkanie?

PostWysłany: 06 Lip 2018, 11:07
przez Wirginia
Raczej juz bym domu nie wybrała, ale tylko z uwagi na obowiązki, które sie z tym wiążą. Zupełnie inne problemy. Im człowiek starszy tym wygodniejszy, wolałabym wybrać z pośród takich ofert jak http://4sciany-nieruchomosci.pl/mieszkania-na-sprzedaz-ursynow/N nieruchomości Ursynów. Okolica sympatyczna, wszędzie blisko, kina, teatry. Nieruchomosci Ursynów to wygoda, nie trzeba palić w piecu, pilnować ogródka, odchwaszczać, siać etc.

Re: Dom czy mieszkanie?

PostWysłany: 08 Lip 2018, 11:11
przez pawjol
Nie zawsze dom to najlepsze rozwiązanie, ale w gruncie rzeczy to właśnie dom daje nam zawsze najwięcej swobody :) Prawda jest taka, że dzisiaj można wprowadzić wiele automatyzacji :) Np firma https://www.nice.pl/#secondPage proponuje automatyczne bramy garażowe czy wjazdowe :) Moim zdaniem jest to świetna opcja, która może ułatwiać na codziennie funkcjonowanie! ;)

Re: Dom czy mieszkanie?

PostWysłany: 11 Lip 2018, 14:47
przez janik
I jedna i druga opcja ma swoje zalety i minusy. Na pewno jeśli chodzi o mieszkanie w bloku - to ogranicza naszą przestrzeń życiową, z drugiej strony mieszkanie nie wymaga tyle sił i zaangażowania w renowacje niż dom. Z drugiej strony, dom to i ogródek i poddasze, brak sąsiadów, którzy wiecznie by na coś narzekali, albo imprezowali.
Wszystko zależy po prostu od preferencji. Ja gdybym miał możliwości finansowe to pewnie na taki domek bym się zdecydował:
Image
https://www.dominanta.pl/projekty-domow

Re: Dom czy mieszkanie?

PostWysłany: 14 Lip 2018, 12:17
przez MiniMini
Moim zdaniem dom i to najlepiej z drewna jak tutaj http://mawit.com.pl/aktualnosci/domy-dr ... aloroczne/
Polecam

Re: Dom czy mieszkanie?

PostWysłany: 20 Lip 2018, 11:16
przez BucikSklep.pl
Zależy, miejsca zamieszkania powinno się szukać jak najbliżej pracy. Dzisiejsze czasy wymagają dużej mobilności od ludzi. Ważny także jest nasz budżet jaki mamy na zakup mieszkania czy budowę domu.