Strona 13 z 13

Re: Dom czy mieszkanie?

PostWysłany: 01 Lip 2018, 17:58
przez aleks454
Kupno mieszkania to wazna dcyzja w zyciu kazdego . Jest to spory wydatek , dlatego trzeba tę decyzje dobrze przemyslec. Ze swojej strony chciałbym Wam polecic http://ronson.pl/tips/dlaczego-warto-wy ... weloperem/ , poniewaz uwazam ze maja bardzo dobre oferty mieszkan. Polecam serdecznie.

Dom czy mieszkanie?

PostWysłany: 03 Lip 2018, 07:23
przez Beryl213
Wiele osób stawia na własny dom. Zdania są podzielone. Każdy woli coś innego. Ja jestem za mieszkaniem, jednak jak narazie wynajmuję mieszkanie w Katowicach. Jako że jestem studentem to wybieram uważnie, patrząc na cenę i lokalizację do pobliskich uczelni. Zobaczcie sobie na pokoje studenckie katowice - może też was zainteresuje ta oferta.

Re: Dom czy mieszkanie?

PostWysłany: 06 Lip 2018, 11:07
przez Wirginia
Raczej juz bym domu nie wybrała, ale tylko z uwagi na obowiązki, które sie z tym wiążą. Zupełnie inne problemy. Im człowiek starszy tym wygodniejszy, wolałabym wybrać z pośród takich ofert jak http://4sciany-nieruchomosci.pl/mieszkania-na-sprzedaz-ursynow/N nieruchomości Ursynów. Okolica sympatyczna, wszędzie blisko, kina, teatry. Nieruchomosci Ursynów to wygoda, nie trzeba palić w piecu, pilnować ogródka, odchwaszczać, siać etc.

Re: Dom czy mieszkanie?

PostWysłany: 08 Lip 2018, 11:11
przez pawjol
Nie zawsze dom to najlepsze rozwiązanie, ale w gruncie rzeczy to właśnie dom daje nam zawsze najwięcej swobody :) Prawda jest taka, że dzisiaj można wprowadzić wiele automatyzacji :) Np firma https://www.nice.pl/#secondPage proponuje automatyczne bramy garażowe czy wjazdowe :) Moim zdaniem jest to świetna opcja, która może ułatwiać na codziennie funkcjonowanie! ;)

Re: Dom czy mieszkanie?

PostWysłany: 11 Lip 2018, 14:47
przez janik
I jedna i druga opcja ma swoje zalety i minusy. Na pewno jeśli chodzi o mieszkanie w bloku - to ogranicza naszą przestrzeń życiową, z drugiej strony mieszkanie nie wymaga tyle sił i zaangażowania w renowacje niż dom. Z drugiej strony, dom to i ogródek i poddasze, brak sąsiadów, którzy wiecznie by na coś narzekali, albo imprezowali.
Wszystko zależy po prostu od preferencji. Ja gdybym miał możliwości finansowe to pewnie na taki domek bym się zdecydował:
Image
https://www.dominanta.pl/projekty-domow

Re: Dom czy mieszkanie?

PostWysłany: 14 Lip 2018, 12:17
przez MiniMini
Moim zdaniem dom i to najlepiej z drewna jak tutaj http://mawit.com.pl/aktualnosci/domy-dr ... aloroczne/
Polecam