Strona 5 z 5

Re: Co z tym oczyszczaniem?

PostWysłany: 04 Cze 2018, 16:31
przez klamka
Myślę, że warto także przeczytać o prawidłowej pielęgnacji skóry twarzy wiosną. Bardzo ważną kwestią jest nie tylko oczyszczanie, ale również nawilżanie. Ze swojej strony mogę polecić wam ten artykuł http://aptekarka.pl/wiosna-ach-o-pieleg ... osna-slow/ - krótki, zwięzły i bardzo treściwy.

Re: Co z tym oczyszczaniem?

PostWysłany: 06 Cze 2018, 21:43
przez Beauty-vital.pl
Może dobrym pomysłem byłby zabieg profesjonalnego oczyszczania twarzy? Akurat w tej kwestii możemy pomóc, wszystkie szczegóły znajdziecie na naszej stronie, zapraszamy :)

Re: Co z tym oczyszczaniem?

PostWysłany: 12 Cze 2018, 22:18
przez patrycjaa_
Regularna pielęgnacja i stosowanie maseczek typu peel off to połowa sukcesu. Ja zauważyłam znaczącą poprawę wyglądu cery i stopnia jej zanieczyszczenia (oczywiście na plus) po maseczkach Bielendy Professional Formula głęboko oczyszczających. Taka maska peel off potrafi zdziałać cuda jak masz dużo zaskórników. Dobrze czasami przed taką maseczką zrobić sobie jakąś "parówkę", żeby rozszerzyć pory, ale tutaj nie bede strzelała bo kosmetyczką nie jestem ;)

Re: Co z tym oczyszczaniem?

PostWysłany: 19 Lip 2018, 08:29
przez marzenka.kwiat
ja od dawna zmagam się z trądzikiem. w aptece są fajne toniki do oczyszczania twarzy -> Afronis, chyba tak to się nazywało. Ale oprócz tego polecam też naturalne kremy do pielęgnacji twarzy. Pozdrawiam ;)
https://od-natury.pl/kremy-do-twarzy
https://od-natury.pl/zdrowa-sk%C3%B3ra-3