Strona 20 z 24

Re: Jak promować biznes?

PostWysłany: 31 Sty 2019, 14:11
przez Kazikdobry
Reklama w internecie, to must have w dzisiejszych czasach, ja dla swojego sklepu wybrałem ofertę https://www.wildmoose.pl/pozycjonowanie ... rnetowych/ i naprawdę jestem zadowolony myślę że jeżeli wyniki będą się utrzymywać to nawiążę dłuższą współprace.

Re: Jak promować biznes?

PostWysłany: 07 Lut 2019, 20:08
przez pani.ola
Podstawa to reklama, dobra sprawą szczególnie na przełomie roku jest zlecenie wykonania kalendarzy z nadrukiem naszej firmy i przekazywanie ich kontrahentom i potencjalnym klientom.Zresztą wszelkie gadżety do przekazania potencjalnym klientom na początku działalności są dobrą sprawą.Takie kalendarze właśnie zamówiliśmy w naszej firmie, w której pracuję u tego dostawcy - https://www.retio.pl/

Re: Jak promować biznes?

PostWysłany: 11 Lut 2019, 16:21
przez susanfaludi
kabix179 napisał:Najpierw znajdź jakieś finansowanie na takie promowanie. mareting w dzisiejszych czasach wcale nie jest taki łatwy i tani.

To prawda, marketing obejmuje dość sporo złożonych procesów, które niejednokrotnie okazują się wcale nietanie. Efekty jednak są zauważalne – ba, bez marketingu naprawdę ciężko jest dziś działać firmie… Warto więc przeznaczyć na to odpowiednie środki. No a do tego trzeba mieć jakieś pewne źródła finansowania, które zapewnią firmie płynność finansową. W tej kwestii mogę polecić zainteresowanie się usługami tyczącymi się faktoringu, na przykład tutaj: https://www.monevia.pl. Warto monitorować, ile gotówki i jak często jest zamrażane w postaci faktur i przez to niejako blokują – na pewien czas przynajmniej – płynny rozwój firmy. W niektórych branżach zresztą dość standardową praktyką jest wystawianie faktur z długim terminem płatności – ich też usługa faktoringu w największym stopniu zapewne zainteresuje.

Re: Jak promować biznes?

PostWysłany: 11 Lut 2019, 16:33
przez cajmel
super pomysły :)

Re: Jak promować biznes?

PostWysłany: 13 Lut 2019, 16:35
przez Mermagda0
reklama to podstawa, wiadomo. Tu stawiajcie na różnorodność wedlug mnie to jest kluczem do sukcesu. Warto postawić na działania zarówno lokalne jak i internetowe. Warto zapoznać się z ofertą od https://papilioagency.com Firma proponuje hostess i modelki reklamowe na terenie całego kraju. Można je wykorzystać do przeróznych akcji promocyjnych

Re: Jak promować biznes?

PostWysłany: 17 Lut 2019, 02:06
przez Ligosko
Gdybyście potrzebowali auta w trakcie pobytu w innym mieście to polecam uwadze wypożyczalnie aut https://wypozyczalnia.konrys.pl/ z Białegostoku. To super rozwiązanie gdy jest się w innym mieście. Jak dla mnie niewiele droższe, a o wiele wygodniejsze niż komunikacja publiczna.

Re: Jak promować biznes?

PostWysłany: 19 Lut 2019, 11:57
przez Leszek60
Nie tylko promowanie biznesu jest ważne. Trzeba pomyśleć nad jego rozwojem. Myśle, że system erp to naprawdę przydatny system, który wdraża coraz więcej firm.