Farbowanie włosów

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: Farbowanie włosów

Postprzez jaskra » 13 Lip 2017, 12:06

Ja osobiście wolę farbować włosy u fryzjera ponieważ wiem że zrobi to profesjonalnie. W domu mogłabym nie uzyskać takiego efektu jak po wizycie u fryzjera. http://www.jellybearhair.pl/
jaskra

Postprzez kameju » 03 Sie 2017, 18:14

ja tez farbuje u fryzjera, bo sie troche boje sama. ale np moja mama farbuje tylko w domu i uzywa loreal farby bez amoniaku http://www.lorealprofessionnel.pl/koloryzacja-wlosow/koloryzacja-bez-amoniaku. Faktycznie jej wlosy nie sa zniszczone i sa miekkie w dotyku, a kolor wyglada swietnie :)
kameju

Postprzez AgnieSzkaA » 24 Lis 2017, 16:42

Ja tez długo nie mogłam się przekonać do koloryzacji domowej, ale oddałam się w ręce mamy i całkiem sprawnie jej to poszło, także teraz już tylko w domu:)
Chcesz bezpiecznej i trwałej koloryzacji? Wybierz farby loreal majirel?
AgnieSzkaA

Postprzez Herbia_pl » 26 Lis 2017, 11:38

Zdecydowanie odradzam samodzielne farbowanie włosów, jeżeli już to obowiązkowo warto udać się do fryzjera bay to zrobić i bazować na dobrej jakości farbach.
Herbia_pl

Postprzez Sylwianaa » 29 Lis 2017, 16:31

ja od liceum farbowałam włosy i w zasadzie przestałam dopiero jak byłam w ciąży. W sumie trochę się bałam, że zapach farby i ta chemia źle wpłynie na dziecko :) teraz znów pojawiła się inny problem - jestem uziemiona z maluchem w domu. Wyjście do fryzjera raczej nie wchodzi w grę, bo karmię piersią więc słabo by to trochę wyglądało jakbym w oczekiwaniu na swoją kolej musiała przystawić małego :P Myślałam, że pozostanie mi związanie włosów w kucyk i czekanie, aż młody sam zacznie jeść i bede w stanie wyjśc z domu dłużej niż na godzinę dopóki nie odkryłam mobilnego fryzjera - www.mobilesalon.net/ . Umówiłam się na próbę na wizytę domową. Pani nie dośc, że mnie błyskawicznie obcięła i nałożyła farbę to dodatkowo nie miała nic przeciwko przerwie na karmienie. Super sprawa z takim fryzjerem. W końcu wizja zaniedbanej matki polki zniknęła bezpowrotnie. W nowej i zadbanej fryzurze znów czuję się jak kobieta a nie kocmołuch.
Sylwianaa

Postprzez MeegZed » 13 Lut 2018, 13:37

Dla mniej najlepszy fryzjer Warszawa i mistrz koloryzacji to salon tu i teraz. Korzystałam z wielu fryzjerskich usług, ale tutaj znalazłam ulubione cięcie i fryzjera! Jeżeli szukasz świetnej koloryzacji to zapraszam tam!
Potrzebujesz motywacji w walce o idealną sylwetkę? Znajdziesz je tutaj: http://moje-odchudzanie.net.pl/
Awatar użytkownika
MeegZed

Postprzez Erwi » 15 Lut 2018, 10:40

Szczerze mówiąc,nigdy nie farbowałam włosów bo dobrze mi z moim kolorem chociaż jakbym zaczęła siwieć to pewnie bym pofarbowała.
Erwi

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości